به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مرداد 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

شهروندان از فعالیت دفاتر پیشخوان شهرداری راضی نیستند/ دیگر در هیچ انتخاباتی کاندیدا نمی شوم

کد خبر: 23847 - 17 خرداد, 1395

حجت الاسلام علی اصغر لطفی اظهار کرد: شهروندان مراجعه کننده به دفاتر پیشخوان از نحوه ارائه خدمات این دفاتر رضایت ندارند و بارها در این خصوص به مدیران شهرداری تذکر داده شده و درخواست من این است که این دفاتر جمع آوری شود.
وی افزود: طی سالهای گذشته اقدامات خوبی توسط کمیسیون امربه معروف شورا در شهرداری مشهد به انجام رسیده و جلسات مداوم کمیسیون نیز با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی تشکیل و تصمیمات لازم در حوزه‌های مختلف اخذ می‌شود.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: امربه معروف مدیران و ارائه خدمات مناسب به ارباب رجوع جزو تاکیدات کمیسیون امربه معروف شورای شهر در حوزه شهرداری است.

لطفی با تاکید بر اینکه دیگر در هیچ انتخاباتی کاندیدا نخواهم شد، بیان کرد: مدیریت مردم بر دولت نیز با استفاده از بازنشستگان ادارات و سازمان‌ها راه‌اندازی شده است تا مطالبات حضرت رهبری در حوزه اداری و سازمانی مخصوصا تکریم ارباب رجوع اجرا شده و شیرینی امر به معروف و نهی از منکر به کام مردم بنشیند.
وی علت اصلی بی مهری مردم به امر به معروف و نهی از منکر را مسئولان دانست و افزود: آمر بر ناهی ولایت شرعی دارد و اگر نهی شونده حرف آمر را قبول نکند مرتکب دو گناه شده است.

برگرفته از سایت شورای شهر و سایت اطلاع رسانی شهرداری

مطالب بيشتر

بدون نظر