به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

پژمان در مراسم تودیع و معارفه سازمان زمین و مسکن: همین چند لحظه پیش با عظیمیان آشنا شدم

کد خبر: 23483 - 19 اردیبهشت, 1395

صبح امروز با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی مراسم معارفه حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل جدید سازمان زمین و مسکن و تودیع و تکریم سید محمد پژمان مدیر عامل سابق این سازمان برگزار شد.

پیش از این سید محمد پژمان شهردار سابق مشهد به مدت 2 سال مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن بود.

پژمان مدیرعامل سابق سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تودیع خود با اشاره به اینکه برای سر و سامان دادن به کارهای عقب‌مانده گذشته زمان زیادی را صرف کرده‌ایم، گفت: شاید به اندازه طول عمر این سازمان کارهای عقب‌افتاده برای ما زمان‌بر بود و همچنان هم همکاران ما مشغول سر و سامان دادن به آن هستند.

مدیرعامل سابق سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه همچنان پرونده‌های باز و حقوقی داریم که مردم مدت‌ها درگیر آن هستند، اظهار داشت: به دلیل اینکه انسان کم‌ملاحظه‌ای هستم و در کار جدیت بیش از حد دارم، حتما جاهایی بوده که آداب را رعایت نکرده‌ام، به همین دلیل از همه عزیزان عذرخواهی می‌کنم.

به گفته وی،همین چند لحظه پیش با عظیمیان آشنا شدم اما مطمئنم که او در کارش موفق خواهد بود.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل جدید سازمان ملی زمین و مسکن نیز در این مراسم اظهار داشت: 33 سال سابقه کار در بخش‌های مختلف را دارم و در این مدت به این تجربه رسیده‌ام که مدیریت سیستماتیک براساس برنامه و انضباط اداری و مالی موفق‌ترین راه برای رسیدن به اهداف است.

وی با تاکید بر همکاری بین تمام دستگاه‌ها و نگاه غیرتجاری به حل مسائل و مشکلات مردم، گفت: ما به عنوان خادمان ملت وظیفه داریم بدون توجه به مسائل بخشی و شخصی به ملت ایران خدمات‌رسانی کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس

مطالب بيشتر

بدون نظر