صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / آیت الله علم الهدی در صحن علنی شورای شهر مشهد: این شورا شیب شهر را عوض کرد
طراحی سایت در مشهد

آیت الله علم الهدی در صحن علنی شورای شهر مشهد: این شورا شیب شهر را عوض کرد

صبح امروز یکصد و هجدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد در دوره چهارم باحضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد آغاز به کار کرد.

آیت الله علم الهدی در این جلسه گفت: اعضای شورای چهارم مشهد را عموم مردم اول به عنوان یک انسان متدین می شناسند و این چهره برای اعضای شورا از نظر بنده به عنوان یک طلبه کاملا مشخصه و حتی از نظر افرادی که خیلی اعتقاد به مبانی دینی در سیاست ندارند شماها در در یک جریان دینی تعریف می کنند.

وی تصریح کرد: اگر کسی بخواهد منصفانه تحلیل کند عملکرد این شورا عملکرد موفقی بوده است و ازدیدگاه من توفیقات شما به عنوان امتیاز مطرح است، این شورا موفق شد شیب شهر را عوض کند و از طرف زندگی برخوردار به سمت حاشیه شهر و محرومین رفت.

امام جمعه مشهد خاطر نشان کرد: این شورا از نظر جریان کاملا ولایی است که در خط راهبرد مقام ولایت عمل کرد .

421207934_149859

وی بیان کرد: در گذشته شاهد  منجلاب ها در حاشیه شهر بودیم که چهره حاشیه شهر  توسط این شورا عوض شد.

امام جمعه مشهد افزود: علی رغم تحلیل های مغرضانه که در خصوص شما وجود دارد باید بگوییم تحول جدی مربوط به این شهردار و این شورا است  چون  برخی روی شهر کار می کردند و به آرایش ظاهری شهر می پرداختند و بر روی چشم ها کار می کردند اما شما به ارایش شهر  نپرداختید و خطوط شهری را توسعه دادید.

وی اذعان داشت:  آن آقایی که در اتوموبیل گران قیمت نشسته است و از بلوار خیام یا فلسطین رد می شود و گلدان های گران قیمت را می بیند خوشش می آید و باز هم راضی نیست و از شهردار تشکر نمی کند اما یک کوچه که در حاشیه شهر برای افراد محروم که آسفالت می شود باعث روح تشکر می شود و مردم اینها را به حساب دین می گذارند.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: گاها آدم کار خوبی می کند اما بر اساس عملیات روانی بینش آدم عوض می شود و من نگران این موضوع هستم،  برخی می خواهند با عملیات روانی شما را منزوی کنند، خدایی نکرده نباید در بینش شما اثر بگذارد که در کار  خودتان شک  کنید.

وی بیان کرد: اگر عده ای دوست دارند آدم های اتو کشیده از آنها تعریف کند مراقب باشید آن تعریف ها رو شما تاثیر نگذارد. در حجم یک کار فراوان ممکن است کارهای خلاف مختصری هم انجام بشود و اینها  در مدت باقی مانده شورا قابل جبران است.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *