به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

معاون مالی شهرداری مشهد: بخشی از رکود شهر و کشور را رفع کرده‌ایم

کد خبر: 23392 - 4 اردیبهشت, 1395

معاون اداری و مالی شهرداری مشهد گفت: شهرداری مشهد دومین سهامدار بزرگ بانک شهر در کشور بعد از تهران است.
محمد آذری در نشست با مدیران سابق و فعلی منطقه یک بانک شهر که با حضور معاونان مالی و اداری مناطق و سازمان‌های شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: روزی، داشتن یک بانک یا موسسه مالی و اعتباری جزء آرزوی دیرینه مدیریت شهری بود که در همین راستا و با تلاش‌های شهرداری‌های کلان‌شهرها، این آرزو محقق شد و بانک شهر نیز در میان بانک‌های خصوصی فعالیت خود را آغاز کرد.
وی افزود: بانک شهر در این مدت همکاری خوبی با ما داشته است و بسیاری از تقاضاهای ما را پاسخ گفته است که به همین دلیل سال گذشته 300 میلیارد تومان خط اعتباری از بانک شهر دریافت کردیم ولی نتوانستیم به طور کامل از آن استفاده نماییم .
رییس هیئت عامل بانک شهر استان خراسان رضوی خاطرنشان ساخت: خزاعی، مدیر سابق منطقه یک بانک شهر که شامل استان‌های خراسان و استان سیستان و بلوچستان می‌باشد بسیار در کار خود موفق بوده و موردی را سراغ نداریم که ارباب رجوع از ایشان ناراضی بوده باشد.
آذری ادامه داد: صبوری، مدیر جدید منطقه یک بانک شهر نیز که در سال جاری به این سمت منصوب شده است از فعالان حوزه بانکی کشور بوده است که به بانک شهر پیوسته است و امیدواریم امور مربوطه را به خوبی پیش ببرند.
وی با اشاره به اینکه کشور در رکود شدید به سر می‌برد، اذعان داشت: شهرداری مشهد بخشی از رکود شهر و کشور را پوشش می‌دهد که تامین مالی برخی از پروژه‌های این ابر سازمان توسط بانک شهر صورت می‌گیرد.

مطالب بيشتر

بدون نظر