به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

یک نماینده مجلس بیان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اعلان آمادگی مردم برای حضور گسترده در انتخابات اسفند ماه است

کد خبر: 22151 - 20 بهمن, 1394

یک نماینده مجلس بیان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اعلان آمادگی مردم برای حضور گسترده در انتخابات اسفند ماه است.
محمد رضا محسنی در خصوص جشن پیروزی انقلاب و 22 بهمن ماه گفت: یکی از شاخص های مهم انقلاب اسلامی حضور پرشور مردم در صحنه ها بوده که 22 بهمن هر سال شاهد یک نمونه آن هستیم که این شاخص با توجه به حضور گسترده مردم همیشه پشتیبانی مردم را از نظام و رهبری نشان داده است.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران دارای مشروعیت و مقبولیت است و همیشه یکی از شاخص هایی که مقبولیت را نشان داده است حضور میلیونی مردم در مقابل چشم جهانیان و رسانه ها در مراسم 22 بهمن بوده است.
این نماینده مجلس ضمن بیان اینکه 22 بهمن ماه یک شاخص مهم برای به رخ کشیدن مقبولیت نظام است و در جهان بی نظیر است، اذعان داشت: امیدواریم مردم شریف ایران در سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با توجه به حساسیت ها منطقه و پیروزی های ایران در محور مقاومت و موفقیت در صحنه های سیاسی همچون دست یابی به برجام با یک حضور چشمگیر بار دیگر ضمن تایید این اقدامات جشن باشکوهی را برگزار نمایند.
محسنی در پایان خاطر نشان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ضمن اعلام حمایت از مقاومت اسلامی بویژه در کشورهای سوریه، بحرین، یمن، عراق و لبنان و در نهایت نمایش وحدت اسلامی به نوعی اعلان آمادگی برای حضور گسترده مردم در انتخابات اسفند ماه است.

مطالب بيشتر

بدون نظر