به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

بهنام محمودی در نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد مطرح کرد: ایجاد اشتغال نتیجه استفاده از محصولات بومی

کد خبر: 20674 - 8 آذر, 1394

 گروه مدیریت شهری: والیبالیست سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: نتیجه‌ی اینکه از محصولات بومی‌سازی شده در کشور استفاده کنیم تداوم چرخه اقتصادی و ایجاد اشتغال است.

 بهنام محمودی در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل ترافیک، در گفت‌وگو با ستاد خری نمایشگاه عنوان کرد: از اینکه بسیاری از وسایل و تجهیزات مورد نیاز کشورمان امروز، بومی‌سازی شده، لذت می‌برم و آرزو می‌کنم که اعتماد مردم کشور نسبت به محصولات ساخت داخل ایران بیشر شود این اعتماد نیز باید با تبلیغات و برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی به وجود بیاید.

 وی افزود: امیدواریم کیفیت محصولات ایرانی از آنچه که هست بیشتر شود و بتواند با برندهای برتر رقابت کند که در این صورت تولید و سرمایه کشور هر دو فعال می‌شود.

 محمودی خاطرنشان کرد: امیدواریم با به کار کردن محصولاتی از این دست که در نمایشگاه مشاهده می‌شود و آزمایش و خطایی که باید بر روی این محصولات صورت گیرد، محصولات کامل‌تر شده و آن‌ها را بهبود بخشیم در نتیجه در سال‌های بعد از نظر تولید وسایل و تجهیزات در داخل کشور به خودکفایی برسیم.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران اضافه کرد: در بحث خدمات شهری این نمایشگاه اقدامات خوبی صورت گرفته و وسایل و تجهیزات خوبی طراحی شده است اما به نظر می‌رسد که کافی نیست و باید بیشتر از این‌ها تلاش کنیم.

 محمودی در خصوص ضرورت حضور بخش خصوصی در اینگونه فعالیت ها، اظهار کرد: به نظر می‌رسد دیگر باید کارها و اقدامات برون‌سپاری شده و بدنه ارگان‌های دولتی سبک شود.

 وی افزود: قطعا در بخش خصوصی نیز ایده‌های خوبی برای اجرا وجود دارد و دولتمردان باید وظیف نظارت بر بخش خصوصی را اجرایی کنند.

 والیبالیست سابق تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: مسوولان بوروکراسی اداری را کم کنند تا تولیدکنندگان داخلی دغدغه دریافت مجوز را نداشته باشند.

مطالب بيشتر

بدون نظر