به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 30 خرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

حمید ابراهیمی: ششمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد از 5 الی 8 آذر ماه برگزار می گردد

کد خبر: 20499 - 4 آذر, 1394
گروه مدیریت شهری:  ابراهیمی، مدیر برگزاری این نمایشگاه،از سال 89 با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات شهری و حمل و نقل در مشهد و با همکاری شهرداری مشهد، شورای اسلامی و سازمان همیاری‌های شهرداری‌ها برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه دومین نمایشگاه بزرگ خدمات شهری کشور است، ادامه داد: در سال جاری برای این نمایشگاه 75 شرکت حضور دارند همچنین 200 شهردار از سراسر کشور، روسای شورای اسلامی شهر مشهد و 200 تن از مدیران عامل سازمان‌های همیاری در کشور در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: در سال جاری ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک در فضایی بالغ بر  4000  هزار متر مربع  برگزار می‌شود.
وی افزود: حوزه‌های فعالیت این نمایشگاه شامل تجهیزات و ماشین‌آلات خدمات شهری، خودروهای حمل و نقل عمومی، مبلمان پارکی، تجهیزات و علائم ترافیک نورپردازی شهری، پارکینگ‌های مکانیزه، تجهیزات ورزشی پارکی و … است.
ابراهیمی عنوان کرد: در یک نمایشگاه در واقع سه ضلع مثلث برگزارکننده، شرکت‌کننده و بازدیدکننده قرار دارند و در سال جاری برای این نمایشگاه 30 درصد رشد در میزان مشارکت‌کننده‌ها داشته‌ایم.
وی اضافه کرد: شرکت‌ها و افرادی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند هزینه‌های زیادی صرف می‌کنند که این امر نشان‌دهنده‌ی نتیجه‌دار بودن این نمایشگاه در سال‌های گذشته است.
ابراهیمی خاطرنشان کرد: 95 درصد شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در سال جاری، سال گذشته نیز در این نمایشگاه حضور داشته‌اند.
این نمایشگاه از 5 تا 8 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی مشهد از ساعت 16 تا 22 پذیرای بازدیدکنندگان است.
مطالب بيشتر

بدون نظر