پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / ورزشی / رییس هیات والیبال استان خبر داد: آمادگی سالن مهران برای میزبانی مسابقات
طراحی سایت در مشهد

رییس هیات والیبال استان خبر داد: آمادگی سالن مهران برای میزبانی مسابقات

سرویس ورزشی: رئیس هیات والیبال استان خراسان رضوی از رفع نواقص سالن مهران و آمادگی این سالن برای میزبانی مسابقات خبر داد.
جواد فخار گفت: کارهای لازمه برای آمادگی سالن مهران انجام شده و برای میزبانی از بازی خانگی ثامن‌الحجج(ع) آماده‌ایم.
جواد فخار، رییس هیات والیبال استان خراسان رضوی در خصوص برگزاری نخستین مصاف خانگی ثامن‌الحجج(ع) در سالن مهران گفت: کارهای لازم برای آماده‌سازی سالن مهران صورت گرفته و کار رنگ‌آمیزی و تعویض چراغ‌های این سالن انجام گرفته‌است، خوشبختانه با توجه به ورزشی بودن مدیران تیم والیبال ثامن‌الحجج(ع) هیچ مشکلی در این زمینه نداشتیم و تمامی کارها با همکاری کامل پیگیری شد.
فخار راجع به نحوه بلیط‌فروشی و ورود هواداران به سالن تصریح کرد: از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه بلیط‌فروشی آغاز می‌شود و با توجه به علاقه هواداران والیبال خراسان، به نماینده استان، پیش‌بینی می‌کنیم که سالن خیلی زود با استقبال گسترده هواداران مملو از جمعیت شود به همین دلیل از ساعت ۱۴ درب سالن مهران باز و ساعت ۱۶ درب سالن بسته خواهدشد.
فخار ضمن تاکید بر اخلاق‌گرایی هواداران تاکید کرد: همانطور که در گذشته هواداران والیبال خراسان توانستند به عنوان برترین هوادار در کشور دست یابند، برای بازی روز چهارشنبه و کل این فصل نیز، از آنها خواهش می‌کنم تا با رعایت اخلاق، زمینه‌ساز شکل گرفتن بهترین خاطرات برای والیبال استان شودند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *