به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 30 خرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

سرویها: شورای شهر به شهرداری اجازه نمی‌دهد که فضای شهر را به یک سمت بکشاند

کد خبر: 19334 - 28 شهریور, 1394

گروه مدیریت شهری: یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اگر موردی در خصوص حمایت شهرداری از یک جناح خاص سیاسی مشاهده شود، در هیات رییسه مطرح می‌شود.

سرویها در خصوص اینکه آیا شهرداری مشهد از جناح سیاسی خاصی همچون هواداران احمدی نژاد در مشهد حمایت می کند یا خیر، عنوان کرد: حقیقتا در این خصوص خیلی اطلاعات ندارم، در شورا موضوعات سیاسی مطرح نمی‌شود و قصه رسیدگی به امور مردم در آنجا حاکم شده است و طبیعتا شورا به شهرداری اجازه نمی‌دهد که فضای شهر را به یک سمت بکشاند.

وی با بیان اینکه این موضوع مورد بررسی قرار گرفته و چیزی مشاهده نشده است، ادامه داد: اگر موردی در این خصوص وجود داشته باشد حتما موضوع را در هیات رییسه مطرح می‌کنیم.

این عضو شورای شهر مشهد خاطرنشان کرد: شورای شهر از اینکه شهرداری بخواهد فضای شهر را به یک سمت بکشاند جلوگیری می کند.

منبع : ایسنا

مطالب بيشتر
  1. آقاي دكتر شما چرا شما كه ميدانيد كل شوراي كنوني فقط كارسياسي انجام ميدهند و ميدانيد فقط وفقط انتخاب شهردار مشهد سياسي بود وبس واصلا ربطي به سوابق كاري نداشت چون اگر سوابق كاري و تخصص و تعهد وكارداني مطرح بود از ايشان گزينه بهتر براي مشهد فراوان بود همه شما عزيزان و شخص شهردار دسته جمعي طرفدار جناب احمدي نژاد هستيد به اميد شهرداري وشورايي متعهد متخصص وكاردان در اين شهرو نه شوراي شهر وشهردار غير متخصص و كاملا سياسي وجناحي

    دیدگاه توسط ناشناس درتاريخ 31 شهریور, 1394 31 شهریور, 1394 1:44 ق.ظ

  2. حیف و میل بودجه بیت المال به لطف نداشتن تخصص لازم جز سیاسی کاری چه میتواند باشد؟

    دیدگاه توسط حمید ملکی درتاريخ 3 مهر, 1394 3 مهر, 1394 11:53 ق.ظ