به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

لطفی: مرتضوی توانست از ارتباطات ملی خود به خوبی به نفع شهر مشهد استفاده نماید

کد خبر: 19269 - 23 شهریور, 1394

گروه مدیریت شهری:علی اصغر لطفی رئیس کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: حدودا 2 سال پیش انتخاب شهردار مشهد به عنوان یک چهره ملی مد نظر قرار گرفت تا در نهایت صولت مرتضوی انتخاب شد.

وی افزود: به طور مثال وی توانست در چندین مرحله مجوز فروش اوراق مشارکت را بگیرد که بسیار فرآیند پیچیده ای است و نیازمند ارتباطات گسترده است.

لطفی خاطر نشان کرد: مرتضوی با ارتباطات کلان خود شخصیت های مطرح نظام را به مشهد آورده است و در جهت تحقق اهداف شهر با آنها همکاری داشته است.

وی ضمن بیان اینکه در کل به دنبال یک شهردار انقلابی و حزب اللهی بودیم، اذعان داشت: البته انتقاداتی نیز به عملکرد وی وارد است اما انسان باید خودش را جای فرد بگذارد و ببیند که می توانست بهتر عمل کند یا نه و شاید اگر ما هم جای ایشان بودیم با شرایط موجود همین وضعیت بود.

لطفی بیان کرد: از لحاظ اخلاقی  از مرتضوی بی احترامی و بی اعتنایی ندیدم و برای او احترام زیادی قائل هستیم اما انتقاداتی را هم بر عملکرد وی وارد می دانیم.

وی در پایان استفاده بهینه از ظرفیت سازمان اتوبوسرانی و بوستان ها را برای انتقال مفاهیم فرهنگی و بهره گیری لازم  از 3000 بسیجی و 800 ایثار گر در شهرداری مشهد را از خواسته های منطقی دانست که شهردار باید نسبت به آنها اقدام نماید.

مطالب بيشتر

بدون نظر