به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

تاخیر در اتمام پروژه توسعه خط 1 قطار شهری مشهد/وعده های مسئولین محقق نشد

کد خبر: 18983 - 8 شهریور, 1394

گروه مدیریت شهری: همان طور که می دانید خط 1 قطار شهری مشهد در دوره ریاست محمد پژمان بر شهرداری مشهد افتتاح شد. اما طرح توسعه آن شامل دو ایستگاه پرواز و فرودگاه به طول 4/5 کیلومتر به دوره جدید مدیریت شهری سپرده شد. در واقع در دوره قبلی مدیریت شهری حفاری و تونل خط 1 ساخته شده بود و نیاز به ساخت 2 ایستگاه جدید بود. 

این پروزه تا به امروز به بهانه های مختلفی همچون ورود تجهیزات گمرکی و … به بهره برداری نرسیده است.

به هر حال تاخیر در بهره برداری پروژه ها امر خیلی عجیبی نیست و ممکن است در این زمینه مشکلاتی در مقابل مدیران شهری بوده باشد که آنها نیز برای حل آنها تلاش خود را کرده اند اما وعده دادن به مردم و اعلام زمان های مختلف برای افتتاح پروژه توسط مسئولین باید حساب شده و دقیق صورت بگیرد که متاسفانه در این زمینه مدیران شهری ما برای این پروزه نتوانستند به وعده های خود عمل نمایند.

در همین زمینه پیراسته رییس حوزه شهردار مشهد در بهمن سال 93 گفته بود که پروژه توسعه خط 1 حداکثر در سه ماه اول سال 94 به بهره برداری می رسد.

1

حال که در شهریور ماه 94 هستیم همچنان این پروژه به افتتاح نرسیده است. اما پس از عدم تحقق وعده پیراسته، صولت مرتضوی شهردار مشهد وعده افتتاح این پروژه را در هفته دولت که 4 شهریور ماه 94 آغاز شده را داده بود.

2

هم اکنون هم  که در هفته دولت هستیم هنوز این پروزه افتتاح نشده است. به هر حال مشکلات بر سر راه هر پروژه ای ممکن است رخ دهد اما مدیران ما باید در مصاحبه و سخنرانی وعده ای به مردم دهند که محقق گردد.

مطالب بيشتر
  1. تکمیل خط یک درواقع تکمیل کار پژمان محسوب میشه پس خیلی واجب نیست ولی خط 2 جزو برنامه های کاری این دوره است ( و البته پسندیده هم هست ولی خدا کند فقط نگاه کارنامه ای نباشد)

    دیدگاه توسط مصطفی درتاريخ 10 شهریور, 1394 10 شهریور, 1394 9:35 ق.ظ