به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

صاحبی: رویکرد معاونت خدمات شهری در فضای سبز بسیار خوب است

کد خبر: 18748 - 2 شهریور, 1394

گروه مدیریت شهری: رییس کمسیون خدمات شورای شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: سال گذشته حدود 300 هزار نهال رایگان در سطح شهر مشهد توزیع شد.

وی افزود: امسال فقط در منطقه 10 شهرداری 300 میلیون تومان برای کاشت درخت در فضاهای خالی اختصاص یافته است، همچنین معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد موظف شده در خیابان های تا 20 متر به بالا تمام فضاهای خالی که امکان کاشت درخت دارند را شناسایی کنند تا در فصل درختکاری درخت کاشته شود.

صاحبی افزود: هزینه ایجاد فضای سبز با خرید زمین متری حدود 3 میلیون تومان است  که بسیار گران ارزیابی می شود لذا ما باید از ظرفیت های موجود که در شهر وجود برای ایجاد فضای سبز استفاده نماییم.

این عضو شورای اسلامی شهر مشهد اذعان داشت: یکی از کارهای مثبت در حوزه فضای سبز کاشت درخت در اطراف کشف است که این اقدام در حال پیشرفت خواهد بود.

وی ضمن بیان اینکه امسال فضای سبز شهر مشهد خیلی جالب شده است، بیان کرد: در حال حاضر شهر مشهد در حوزه فضای سبز نشاط خاصی دارد اما باید تلاش کنیم تا در تمامی فضاهای خالی درخت کاشته شود.

صاحبی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه رویکرد معاونت خدمات شهری در فضای سبز بسیار خوب است و رسانه ها می توانند به بهتر شدن آن کمک نمایند.

مطالب بيشتر

بدون نظر