به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 1 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

افتتاح شعبه تویوتا در مشهد

کد خبر: 18222 - 31 تیر, 1394

مشهد تریبون:  نمایندگی رسمی تویوتا اولين شعبه فروش در شهر مشهد را افتتاح کرد.افتتاح شعبه مشهد گامی  در راستای توسعه شبكه فروش خودروهای تويوتا و لكسوس و در نتيجه تسهيل دسترسی  به محصولات و خدمات بزرگترين خودرو ساز دنيا در شمال شرق كشور خواهد بود.

اين شعبه با متخصصان و كارشناسان مجرب در زمينه خودرو و همچنين با طراحی مدرن و فضای مناسب جهت بازديد از خودروها، آماده ارائه مشاوره های مناسب به كليه علاقه‌‌مندان و خريداران است.

شعبه مشهد اولين شعبه شرکت نگين خودرو در خارج از شهر تهران در کنار ساير نمايندگي هاي اين مجموعه است. با توجه به اهميت استان خراسان رضوي و تقاضاي فراوان خودروهاي رنو بويژه در شهر مشهد، نماينده رسمي رنو در ايران اقدام به راه اندازي شعبه مرکزي خود در اين استان نموده است.

طبق اعلام واحد بازاريابي شرکت نگين خودرو، همزمان با راه اندازي اين شعبه در شهر مشهد شرايط فروش ويژه با زمان و تعداد محدود براي شهروندان شهر مشهد پيش بيني شده است تا با تخفيف باور نکردني بتوانند مالک محصولات رنو به عنوان يک خودرو اصيل اروپايي شوند.
شعبه مرکزي نگين خودرو در استان خراسان رضوي به آدرس مشهد، بلوار وکيل آباد، نبش وکيل آباد 37 و با شماره تماس: 38920015-051 و 734562– 021 در آستانه عيد سعيد فطر راه اندازي شده است و هم اکنون آماده ارائه خدمات به مالکين محصولات رنو در شهر مشهد است. اين شعبه از روز شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الي 21 و جمعه ها از ساعت 10 تا 17 آماده خدمت رساني به هموطنان در شهر مشهد خواهد بود.
علاقمندان مي توانند با مراجعه و يا تماس با اين شعبه از شرايط ويژه فروش خودرو ها اطلاع حاصل نمايند. جهت کسب اطلاعات بيشتر در زمينه نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش نگين خودرو مي توانيد به وب سايت اين شرکت مراجعه کنند.

مطالب بيشتر

بدون نظر