به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

پیام تبریک مدیر کل ارشاد خراسان رضوی به برگزیده مسابقات قرآن مالزی

کد خبر: 17753 - 26 خرداد, 1394
سرویس فرهنگی: سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی کسب رتبه نخست سی‌وهفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن مالزی توسط محسن حاجی‌حسنی کارگر را تبریک گفت.
متن پیام سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به شرح زیر است:
                                                  یا من ذکره شرف للذاکرین و یا من شکره فوز الشاکرین
در ایام پر خیر وبرکت شعبان المعظم، جهان اسلام مفتخر به درخشش معنوی و طنین جان بخش نوای رحمانی جوانی از جمهوری اسلامی ایران گردید.برنای صالحی که در جوار بارگاه هشتمین امام رئوف (ع)، در تلمذ اساتید وبزرگان حوزه ی کلام وحی پرورش یافت، نور الهی به دل راه داد و در مسیر پر فروغ آیات فرقان، در مهد قرائت و تلاوت قرآن، در جوانی رهی صدساله پیمود و بر سریر سربلندی عنایت حق جلوس نمود.
بی شک انوار تابناک معجزه ی مَهِ سیدِ بطحا ، آن سان جان ودل را صفا می بخشد که روح و روان در پرتوش تابان وفروزان می گردد و چه غرور آفرین است که صفای این کلام را به لحن خوش و آوای داوودی به جهانیان رسانیدن و بر قله ی افتخار برترین قاری مسابقات بین المللی قرآن کریم قرار گرفتن.
کسب این شایستگی از سوی جوان برومند و نخبه ی قرآنی خراسان رضوی، جناب آقای محسن حسنی کارگر که بی شک برگ زرین دیگری بر دفتر پر افتخار خادمان و قاریان و فعالان قرآنی این خطه می باشد. شایان تبریک وتهنیت به ایشان، خانواده محترم، اساتید و مدرسان معزز قرآنی و جامعه ی مکرم قاریان قرآن مشهد می باشد.
امید به توفیقات روزافزون وآینده ای پر از تلالوئات پیغام حضرت سبحان ، به یقین با عنایت الهی نصیب طریق این جوان بزرگوار بوده و خدایش در پناه سایه ی رحمت ماندگارش خواهد داشت.آینده ای که با حضور گرامی استادان معظم ، بهره ی جوانان این خطه بوده وخواهد بود.
                                                                                   سید سعید سرابی
                                                                مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی
مطالب بيشتر

بدون نظر