صفحه اصلی / موسیقی / واکنش حزب الله مشهد به برگزاری کنسرت های موسیقی در استان
طراحی سایت در مشهد

واکنش حزب الله مشهد به برگزاری کنسرت های موسیقی در استان

سرویس موسیقی: حزب الله مشهد در خصوص حواشی اخیر موسیقی استان و برگزاری چندین کنسرت در نقاط مختلف خراسان با بیانیه ای واکنش نشان داد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین
اجازه نخواهیم داد پایتخت معنوی ایران اسلامی را با کنسرت موسیقی، تخریب و لجن مال کنند!!

امام خمینی(ره): اگر بخواهید مملکتتان یک مملکت صحیح باشد موسیقی را حذف کنید نترسید از اینکه به شما بگویند کهنه پرست شده‌اید، باشد ما کهنه پرستیم همه این کلمات نقشه است برای اینکه شما را از کار جدی عقب بیندازند.

این که می‌گویند اگر چنانچه موسیقی در رادیو نباشد آن‌ها می‌روند از جای دیگری موسیقی میگیرند بگذارید از جای دیگر بگیرند شما عجالتا آلوده مباشید آن‌ها کم کم برمی‌گردند به اینجا این عذر نیست که موسیقی نباشد در رادیو آن‌ها می‌روند از جای دیگری موسیقی میگیرند حالا اگر از جای دیگر میگیرند آیا ما باید به آن‌ها موسیقی بدهیم! ما باید خیانت کنیم! موسیقی خیانت است به یک مملکت و خیانت است به جوان‌های ما این موسیقی را حذفش کنید آن را به طور کلی عوض کنید و یک چیز دیگری را بگذارید که آموزنده باشد. کم کم مردم و جوانها را عادت به امور زندگی بدهید از آن عادت خبیثی که داشتند برگردانید. صحیفه نور جلد ۸ صفحه ۱۹۷ تا صفحه ۲۰۱

در دورانی که تاریکی‌های جهل بر جهان حکمرانی می‌کرد و جاهلیت مدرن بر جریده عالم ناسوت سایه افکنده بود نهضت اسلامی به رهبری عارف، سیاست‌مدار و فقیه بت‌شکن خمینی کبیر(ره) به مثابه یک انقلاب ماهیتا فرهنگی پیکره تمدن مدرن را لرزاند و نوید پیروزی را به مستضعفان جهان داد و حق آمد که باطل برود و باطل رفتنی است.

آری انقلاب ما یک انقلاب ماهیتا فرهنگی بود و فرهنگ اسلامی بستری است بر ای تمدن نوین اسلامی که ساخت آن هدف والای این انقلاب الهی است و رهبران این انقلاب امامین خمینی(ره) و خامنه‌ای(روحی فداه) خود شخصیت‌های فرهنگی و دانشمندان دینی بوده‌اند و نیز همواره تاکید بر این مهم داشته و فرهنگ را به هوای مستنشق تشبیه می‌نمایند و پیوسته با کلید واژه‌های مختلف مانند: «شبیه خون فرهنگی و تهاجم فرهنگی و نهایتا جهاد فرهنگی» برنامه‌ریزی دشمنان این حرکت قدسی را به مردم و مسئولان هشدار می‌دادند تا جایی که حضرت امام خامنه‌ای(روحی فداه) سال ۹۳ را سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگذاری و در آستانه آن از وضعیت فرهنگی ابراز نگرانی و دغدغه فرمودند.

اساسا برنامه‌ریزی دشمنان برای ضربه زدن به نظام فرهنگی انقلاب اسلامی جای تعجب ندارد بلکه آنچه انسان را به تعجب وامی‌دارد این است که عده‌ای که در داخل کشور و جزء بدنه نظام اسلامی هستند تصمیماتی می‌گیرند و اقداماتی می‌کنند که در راستای همراهی با جریان تهاجم فرهنگی علیه نظام اسلامی است.

در استان خراسان رضوی چند سالی است که عده‌ای از مسئولین فرهنگی که از غیرت دینی بی‌بهره‌اند و با بی‌توجهی به بار عظیمی که بر دوش دارند، و مسئولیت سنگینی که در این زمینه برعهده‌شان قرار دارد، مراسماتی برگزار می‌کنند که حرام شرعی است و یادمان نرفته که چگونه برپایی کنسرت‌های موسیقی دل هزاران نفر از مردم غیور، مومن و انقلابی این استان ولایتمدار و مجاهد شهر مشهد را برانگیخت.

عده‌ای خائن بدون توجه به ابراز نگرانی رهبر فرانه انقلاب، مراجع عظام تقلید و علما و بدون توجه به مشکلات معیشتی مردم می‌خواهند با ترویج اباحه‌نگری و قباحت‌زدایی از گناهان، گناه را در جامعه نهادینه کنند و فرهنگ اسلامی را به ورطه نابودی بکشانند؛ و مگر جز این است که برگزاری کنسرت موسیقی حرام توسط افراد معلوم‌الحالی که حرمت حریم ملک پاسبان پاره تن رسول خدا حضرت ثامن‌الحجج(ع) را نگه نمی‌دارند مصداق تهاجم فرهنگی است؟ مگر سپردن عنان فرهنگ به افراد غیر متعهد و میدان دادن به اینان و خود را به خواب زدن جز خیانت در امانتی است که بر دوش مسئولین فرهنگی قرار داده شده؟

مسئولین بدانند که ما جوانان انقلابی مشهد ضمن تعامل فعال با حزب الله دیگر شهرهای استان اجازه نخواهیم داد که در استان ولایت‌مدار خراسان رضوی چنین فجایع فرهنگی رخ دهد.

امت حزب‌الله اجازه نخواهند داد که سابقه درخشان ایمان انقلابی این امت به دست عده‌ای جنایت‌کار فرهنگی، خدشه‌دار شود و بدین وسیله به مسئولین امر هشدار می‌دهیم که در صورت ادامه چنین روندی ساکت نخواهیم نشست و خود براساس وظیفه انقلابیمان براساس بند میم وصیت‌نامه امام خمینی(ره) عمل خواهیم نمود.
والسلام علی من اتبع الهدی                                  حزب‌الله مشهد۷/۱۱/۱۳۹۳

طراحی سایت در مشهد

۳ نظرات

  1. حزب الله مشهد چرا دخالت میکنه اصلا معنی حرف زدنش رو میفهمه که میگه نمیگذاریم با برگزاری کنسرت لجن مال بشه مشهد. وقتی اقای روحانی و وزیر محترم کشور گفته مانعی برای لغو کنسرت در مشهد نمیبینند. پس اقایون حزب الله نمیخاد بزور مردم رو به بهشت وارد کنن
    مشهد تریبون چاپ کن

  2. بقول اخوان ” ما فاتحان شهر های رفته بر بادیم”..

  3. مشکلات ممکلت همه حل شده فقط ما مشکل کنسرت و بی حجابی داریم که انشاالله با حضور انصار حزب الله حل میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *