صفحه اصلی / موسیقی / انتخاب فردی سینمایی به سمت مسئول انجمن موسیقی استان
طراحی سایت در مشهد

انتخاب فردی سینمایی به سمت مسئول انجمن موسیقی استان

سرویس موسیقی: بر اساس اطلاع به دست آمده فرزین جیرانی مدیر عامل فعلی کانون هنرمندان خراسان رضوی چند روز پیش در سکوت خبری به سمت رئیس انجمن موسیقی استان انتخاب شده است.

این در حالی است که جیرانی مدتی در عرصه سینما فعالیت داشته و خود از هنرمندان عرصه موسیقی نمی باشد و در این زمینه دارای تخصص و تجربه نیست.

وی که از مدتی پیش سرپرست انجمن بوده مدتی است که مشغول برگزاری کنسرت با بلیت هایی با قیمت بالا است و شاید این تنها تجربه وی در عرصه موسیقی باشد که آنهم کار کنسرت گزاری است.

جالب اینجاست که طبق اساسنامه کانون هنرمندان اعضای هیات مدیره کانون مسئولین انجمن های هنری استان هستند و حال با تکیه فرزین جیرانی بر صندلی ریاست انجمن موسیقی استان یکی از کرسی های هیات مدیره در اختیار مدیر یا نماینده وی قرار می گیرد که این امر موجب تعجب است.

انتقاد دیگر به ساختار انجمن موسیقی است، به طوریکه اعضای این انجمن به هیچ وجه نماینده کل موسیقی استان نیستند. به طور مثال جایگاه موسیقی پاپ، مقامی و سنتی استان در این انجمن کجاست؟ آن طور که مشخص است بیشتر اعضای این انجمن کلاسیک کار هستند و آموزشگاه های موسیقی هم تاثیری در تصمیم گیری ندارند.

گفتنی است قبل از جیرانی حسین انفرادی مسئول این انجمن بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *