به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : پنج شنبه 3 خرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

مدیرعامل شرکت گرند:هدف هلدینگ گرند اشتغال زایی و کارآفرینی است

کد خبر: 16425 - 25 اسفند, 1393

سرویس اقتصادی: مدیرعامل شرکت گرند در نشست خبری با خبرنگاران و صاحبان رسانه، روز دوشنبه 25 اسفند ماه به تشریح برنامه های آینده این شرکت پرداخت.
مجید طلایی در رابطه با پروژه های در دست ساخت این شرکت بیان داشت: پروژه های ساختمانی گرند سنتر میثاق و گرند سنتر جانباز، دو پروژه اداری و مسکونی است که در مشهد اجرای آنها را آغاز کرده ایم و هدف از اجرای این پروژه ها  با توجه به پتانسیل های اقتصادی شهر مشهد جذب بالا در خاورمیانه با دید جهانی است تا بتوانیم خدمات مطلوبی را به زائران و مجاوران برای بهره مندی از برکات معنوی امام رضا(ع) فراهم نماییم.
وی با بیان اینکه این شرکت قریب به 3 هزار سهام دار دارد، اظهار داشت: هلدینگ گرند یک شرکت مادر تخصصی است که با سرمایه اولیه 1250 میلیارد ریال کار خود را با 2 پروژه در مشهد آغاز کرد و مجوز فعالیت در تمام زمینه های اقتصادی، فرهنگی، ورزشی و … را از مراجع مربوطه دریافت کرده است.
وی اظهار داشت:گرند سنتر یک شرکت سهامی خاص است که لازمه ورود به بورس صورت های مالی است که در حال ارائه آنها هستیم و تا خرداد ماه از طریق سایت اعلام می‌گردد تا دغدغه سهام داران شرکت و حامیان آن رفع شود.
مجید طلایی درخصوص پذیرش سهام گرند در فرابورس گفت: ما پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت کارشناسی بورس با قیمت فعلی سهام برابری کند و چنانچه کمتر از آن باشد با واگذاری سهام بیشتر به سهام داران این ما به التفاوت را جبران نموده که در این صورت “هیچ سهامدار شرکت گرند متضرر نخواهد شد” .

9
طلایی با این گفته که هدف هلدینگ گرند اشتغال زایی و کارآفرینی می‌باشد در رابطه با پروژه های گردشگری گرند تاکسی ادامه داد: گرند سعی کرده است از اتومبیل های لوکس برای این پروژه استفاده کند  تا شأن شهر مشهد که قطب مذهبی-صنعتی در ایران می‌باشد حفظ شود.
مدیرعامل شرکت های گرند ساختن شهر ایده آل با توجه به بیانات درهبری در جهت اقتصاد مقاومتی را از اهداف مهم شرکت دانست و افزود: در راستای سیاست های اقتصاد مقاوتی در جهت مسئله اشتغال و آینده نگری شهر مشهد برنامه ریزی هایی شده تا با بهره گرفتن از مهارت و دانش متخصصین و استفاده کمترین هزینه، بازدهی بیشتری را داشته باشیم تا بتوانیم به اشتغال جوانان کمک نماییم.
رییس هیات مدیره گروه شرکت های گرند با بیان اینکه نکته که تمامی فعالیت های شرکت از ابتدا تحت نظارت نهاد های مسئول قرار گرفته است، در رابطه با فعالیت های فرابورس چنین گفت: ما حدود 5 درصد از سهام شرکت را فروخته تا در صورت نیاز پاسخگوی سهامداران باشیم و با تلاش های حامیان شرکت گرند اقداماتی جهت فرابورس صورت گرفته و تا تیرماه سال آتی سهام هلدینگ گرند در فرابورس عرضه شده و نگرانی های سهامداران در خصوص بروز مشکل رفع خواهد گردید.
_____________

زهرا امین محبوب

_____________

مطالب بيشتر

بدون نظر