به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

رئیس حوزه شهردار مشهد:سال 96 سوت خط 2 قطار شهری به صدا در خواهد آمد

کد خبر: 15931 - 27 بهمن, 1393

گروه مدیریت شهری: مجید پیراسته مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد در نشست تقدیر از خبرنگاران جهت پوشش فعالیت های صورت گرفته در دهه فجر گفت: تلاش ما در مدیریت شهری این است که پروژه ها هرچه سریع تر به پایان برسد زیرا معتقدیم با کوتاه شدن عمر پروژه ها صرفه جویی صورت می گیرد.

وی ادامه داد:در دهه فجر امسال  بیش از 230 پروژه با هزینه ای حدود 90 میلیارد تومان افتتاح شد که افتتاح پارک ریحانه با وسعت 22 هکتار که به بانوان اختصاص دارد یکی از پروزه های شاخص ما بود.

پیراسته تصریح کرد: اتمام حفاری جبهه جنوبی خط 2 قطار شهری در روز 16 بهمن یکی دیگر از اقدامات مهم مدیریت شهری بود در این دهه بود.

رئیس حوزه شهردار مشهد افزود: به مردم وعده می دهیم که تمامی ایستگاه های قطار شهری خط 2 در سال 94 از سطح خیابان ها جمع می شوند و عملیات تنها در زیر زمین ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: هر کیلومتر خط 2 قطار شهری برای ما 14 میلیاردتومان هزینه داشته که پیش بینی می کنیم برای هر کیلومتر از خط 3 قطار شهری مشهد باید 160 میلیارد تومان هزینه نماییم.

پیراسته ادامه داد: تا نیمه سال 94 تمامی حفاری های خط 2 به پایان می رسد و از آن زمان به بعد حفاری خط 3 را آغاز خواهیم کرد.

مشاور شهردار مشهد بیان کرد: در سال 96 سوت خط 2 قطار شهری به صدا در خواهد آمد و مردم از آن استفاده خواهند کرد.

مطالب بيشتر

بدون نظر