به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

محسن پهلوان خبر داد/بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان در شهر پدیده افتتاح می شود

کد خبر: 15394 - 15 بهمن, 1393
گروه مدیریت شهری: مدیر عامل شرکت پدیده گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر بزرگترین خیابان تمام سنگ فرش جهان در شهر رویایی پدیده شاندیز افتتاح خواهد شد.

 محسن پهلوان مقدم اظهار کرد: مجموعه  فعالیتهای گسترده ی شرکت پدیده در بخش های مختلف ساخت و ساز ، رستوران ها ، اداری و بازارهای فروش و همچنین امکانات گردشگری در ایام پر برکت فجر به بهره برداری می رسد  که یکی از بزرگ ترین های آن افتتاح بزرگترین خیابان سنگ فرش جهان با طول بیش از یک هزار متر می باشد که در روز پنجشنبه هفته جاری افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این خیابان تمام سنگ فرش ، شاهراه اصلی شهر رویایی پدیده را تشکیل می دهد افزود: این طرح  با کار شبانه روزی و جهادی طراحان و مهندسان ایرانی انجام گردیده است و بیش از 30 رستوران رادر طی مسیر خود جای داده است .

مدیر عامل شرکت پدیده هدف از شکل گیری اینچنین پروژهایی در شهر رویایی پدیده شاندیز را افزایش زمان ماندگاری زائرین امام مهربانی ها حضرت علی بن موسی الرضا (ع)دانست و گفت : ما برای جذب گردشگران خارجی نیز برنامه های مدون و منسجمی را تدارک دیده ایم که با تکمیل پروژها آنها را نیز در دستور کار قرار خواهیم داد.

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز نیز با اشاره به افتتاح این پروژه از افتتاح بیش از  20 برند مطرح داخلی در شاهراه تمام سنگ فرش جهانِ شهر رویایی پدیده خبر داد .

سعید ورودی با اشاره به افتتاح این پروژه در روز پنج شنبه 16 بهمن ماه جاری ادامه داد: این طرح با هدف پیاده روی خانوادگی ، استفاده از هوای پاک و فضای هنری و همچنین استفاده از فضاهای تجاری در شهر رویایی پدیده افتتاح می شود .

وی افزود : در طی مسیر این شاهراه بیش از 30 رستوران افتتاح می شود که از این تعداد بیش از 20 رستوران دارای برند مطرح داخلی در زمینه ی موادغذایی و نوشیدنی هستند .

مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز به وجود انواع غذاهای فرنگی و سنتی در این رستوران ها اشاره کرد و ادامه داد : در این رستوران ها انواع غذاهای عربی، اروپایی و سنتی ایرانی از جای جای سرزمین کهن مان با طعم های مختلف در قالب همان آداب و رسوم منطقه به مشتریان ارائه می شود .

مطالب بيشتر

بدون نظر