به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 4 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

رضوی کیا مطرح کرد/حضور مدیران شهری برای پاسخگویی به مردم در مرکز 137

کد خبر: 14941 - 13 دی, 1393

مدیریت شهری: مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: از حضور مدیران شهرداری برای پاسخگویی زنده به مردم در مرکز 137 استفاده می‌شود.
مهدی رضوی‌کیا با بیان این مطلب در جریان بازدید عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری اظهار کرد: مرکز 137 شهرداری مشهد، رابط بین شهروندان و شهرداری است و با شعار «شهروند مشارکتی، شهرداری پاسخگو» فعالیت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه به تناسب هر موضوعی از مدیران شهرداری برای پاسخگویی زنده به مردم در طول هفته دعوت می‌شود، افزود: همچنین روز دوشنبه برنامه رادیویی زنده‌ای پخش می‌شود که به نوعی کار مرکز 137 را انجام می‌دهد.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در ادامه بیان کرد: هر هفته اطلاع‌رسانی می‌شود تا مردم بتوانند با مدیران شهرداری به صورت زنده در این برنامه رادیویی گفتگو کنند. این شیوه برای تمامی مدیران مناطق برقرار است و هدف ارتباط دو سویه مردم با شهرداری است.
رضوی‌کیا افزود: برای مدیران شورای اسلامی شهر نیز می‌توان چنین برنامه‌ای را طرح‌ریزی کرد و به این منظور سامانه ملاقات مردمی نیز در دست پیگیری است.
وی ساخت وساز، رفت و روب معابر شهر و مسئله سد معبر را از مهمترین موضوعاتی خواند که پیرامون آن شهروندان در پاییز 93 با مرکز 137 تماس گرفتند و گفت: هدف در پاسخگویی به مردم تنها انتقال پیام نیست. بلکه پیگیری کار تا حصول نتیجه نیز مورد توجه و تاکیدمان است.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد تصریح کرد: در دنیای امروز که رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای در کنار انبوه شبکه‌های ارتباط مجازی، حجم اطلاعات بالایی را به مردم انتقال می‌دهند، احتمال دیده نشدن وجود دارد و برای این منظور پاسخگویی به مردم از طریق مرکز 137 یکی از بهترین راه‌های ارتباطی است.
به گفته رضوی‌کیا با ارتباط موثر با مردم، خود افراد به مدافعی برای عملکرد شهرداری و شورا مبدل می‌شوند ضمن اینکه ستاد ساماندهی پاسخگویی به مردم به همین منظور در شهرداری تشکیل شده است.

مطالب بيشتر

بدون نظر