پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رضوی کیا مطرح کرد/حضور مدیران شهری برای پاسخگویی به مردم در مرکز ۱۳۷
طراحی سایت در مشهد

رضوی کیا مطرح کرد/حضور مدیران شهری برای پاسخگویی به مردم در مرکز ۱۳۷

مدیریت شهری: مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: از حضور مدیران شهرداری برای پاسخگویی زنده به مردم در مرکز ۱۳۷ استفاده می‌شود.
مهدی رضوی‌کیا با بیان این مطلب در جریان بازدید عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اظهار کرد: مرکز ۱۳۷ شهرداری مشهد، رابط بین شهروندان و شهرداری است و با شعار «شهروند مشارکتی، شهرداری پاسخگو» فعالیت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه به تناسب هر موضوعی از مدیران شهرداری برای پاسخگویی زنده به مردم در طول هفته دعوت می‌شود، افزود: همچنین روز دوشنبه برنامه رادیویی زنده‌ای پخش می‌شود که به نوعی کار مرکز ۱۳۷ را انجام می‌دهد.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد در ادامه بیان کرد: هر هفته اطلاع‌رسانی می‌شود تا مردم بتوانند با مدیران شهرداری به صورت زنده در این برنامه رادیویی گفتگو کنند. این شیوه برای تمامی مدیران مناطق برقرار است و هدف ارتباط دو سویه مردم با شهرداری است.
رضوی‌کیا افزود: برای مدیران شورای اسلامی شهر نیز می‌توان چنین برنامه‌ای را طرح‌ریزی کرد و به این منظور سامانه ملاقات مردمی نیز در دست پیگیری است.
وی ساخت وساز، رفت و روب معابر شهر و مسئله سد معبر را از مهمترین موضوعاتی خواند که پیرامون آن شهروندان در پاییز ۹۳ با مرکز ۱۳۷ تماس گرفتند و گفت: هدف در پاسخگویی به مردم تنها انتقال پیام نیست. بلکه پیگیری کار تا حصول نتیجه نیز مورد توجه و تاکیدمان است.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد تصریح کرد: در دنیای امروز که رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای در کنار انبوه شبکه‌های ارتباط مجازی، حجم اطلاعات بالایی را به مردم انتقال می‌دهند، احتمال دیده نشدن وجود دارد و برای این منظور پاسخگویی به مردم از طریق مرکز ۱۳۷ یکی از بهترین راه‌های ارتباطی است.
به گفته رضوی‌کیا با ارتباط موثر با مردم، خود افراد به مدافعی برای عملکرد شهرداری و شورا مبدل می‌شوند ضمن اینکه ستاد ساماندهی پاسخگویی به مردم به همین منظور در شهرداری تشکیل شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *