به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

نشست مشترک رییس کل مجمع جوانان کنفرانس اسلامی با مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد برگزار شد

کد خبر: 14697 - 25 آذر, 1393

گروه مدیریت شهری: نشست هم‌اندیشی رییس کل مجمع جوانان کنفرانس اسلامی با مدیر روابط عمومی و بین‌الملل و نمایندگان گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، این نشست با حضور الشاد اسکندراف رییس کل و علم الدین مهدی اف رییس کابینه مجمع جوانان کنفرانس اسلامی، مهدی رضوی کیا مدیر روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد و نمایندگان گروه مشاوران جوان برای گفتگو و تعامل فی ما بین برگزار شد.
در این نشست هم‌اندیشی، علاوه بر بررسی نحوه تعامل بین شهرداری مشهد با مجمع جوانان کنفرانی اسلامی، رایزنی جهت برگزاری برنامه‌های مشترک و استفاده از ظرفیت‌های طرفین صورت پذیرفت.
در ادامه نشست پس از ارایه مدل مشارکت علمی گروه مشاوران جوان به عنوان الگویی جهت مشارکت جوانان در مدیریت شهری، هیأت اعزامی از استانبول آمادگی خود را جهت الگوبرداری از آن به عنوان مدلی موثر در جلب مشارکت جوانان در شهرداری های کشورهای اسلامی اعلام کردند.
گفتنی است مجمع جوانان کنفرانس اسلامی در راستای گفتگو و همکاری در جهت طراحی سیاست‌های مشترک جوانان دولت‌های عضو حرکت می‌نماید و فعالیت‌های جامعه مدنی را در زمینه اهدافی همچون نقش‌آفرینی و تقویت سیاست گذاری جوانان در حوزه سازمان همکاری اسلامی، حمایت و تشویق آنان، ایجاد مراکز دانش و تخصصص در مورد مسایل جوانان، توانمندسازی آنان برای مشارکت فعال در جامعه و ظرفیت‌سازی و پیگیری منافع اعضاء در سطح بین المللی هماهنگ می‌کند.

عکس : محمد زائر نیا – پایگاه اطلاع رسانی شهرداری

مطالب بيشتر

بدون نظر