پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / حال و روز این روزهای قطار شهری مشهد/از کاهش زمان انتظار تا ترمزهای ناگهانی
طراحی سایت در مشهد

حال و روز این روزهای قطار شهری مشهد/از کاهش زمان انتظار تا ترمزهای ناگهانی

گروه مدیریت شهری: از مهرماه امسال همزمان با بازگشایی مدارس، قطار شهری مشهد به سمت کاهش زمان انتظار مسافران به خصوص در ساعت های به اصطلاح “پیک” رفت و زمان انتظار را تا حد قابل قبولی کاهش داد.

قطار شهری مشهد با خدمت دهی از ساعت ۶ الی ۲۲ با زمان انتظار زیر ۵ دقیقه به سمت وضعیت ایده آل می رود که امیدواریم در آینده خدمت دهی قطار شهری مشهد در ساعات بیشتری انجام شود و زمان انتظار به حد و اندازه جهانی برسد.

اما نکته دیگری که بارها شاهد آن بودیم و مخاطبین زیادی از طرق مختلف خواستار مطرح کردن آن بوند، وضعیت هدایت قطار توسط راهبران است که در بسیاری از مواقع با ترمزهای ناگهانی باعث می شوند تا مردم ایستاده در قطار تعادل خود را از دست بدهند و حتی در مواردی به زمین بخورند.

البته شاید شرکت قطار شهری برای این ترمزهای ناگهانی توجیهی همچون انجام ترمز توسط سیستم های حفاظتی را داشته باشد یعنی اینکه امکان دارد که در ایستگاه جلوی راهبر که امکان دیدنش را ندارد اتفاقی افتاده باشد که در این شرایط سیستم ترمز قطار را فعال می‌کند ولی اگر  این حالت صحیح نباشد راهبران مترو باید تجدید نظری در خصوص ترمزهای ناگهانی خود داشته باشند.

 

ghatar

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *