به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

وحید جلیلی:جریانی متحجر در مشهد وجود دارد که أنـا رجـل می زنند

کد خبر: 14068 - 9 آبان, 1393

گروه مدیریت شهری: ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه معاونت فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد.

در این مراسم وحید جلیلی معاون جدید فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: امیدوارم بتوانم در حد مختصری که در بضاعت و همت من می باشد با همکاری دوستان در مسئولیت تازه موفقیت هایی را کسب نمایم.

وی ادامه داد: مشهد در حول وجود یک امام مقدس شکل گرفته است و همه باید توجه کنند که پیام شهادت پیام بشارت، فرح و شادی است.

جلیلی اظهار داشت: گروهی در کشور دم از کار فرهنگی می زنند که کار فرهنگی را در پارادایم های غربی و در الکی خوشی تعریف می کنند، این گروه با عباراتی همچون غفلت کنید، مرگ را از یاد ببرید و نگاه او را از جاودانگی سد کنید سعی می کنند انسان احساس شادی کند و این جریان در تمام دنیا و در کشور ما ما حضور دارند.

وی جریان دیگر را جریان شهادت دانست و افزود: برای کار فرهنگی در شهر مشهد هیچ منشور فرهنگی بهتر از زیارت امین الله نداریم.

جلیلی ضمن بیان اینکه مشهد شهر شادکامی مومنانه است، بیان کرد:اینجانب سخت افزار و نرم افزار کار فرهنگی را از شادکام تحویل گرفته ام.

معاون فرهنگی  اجتماعی شهرداری مشهد در ادامه فرازی از وصیت نامه شهید شادکام را قرائت کرد و ادامه داد: در کنار آن جریان الکی خوشی، جریانی متحجر وجود دارد که متاسفانه این جریان در مشهد انا رجل می زنند و در برابر جریان اسلام جبهه بندی کرده اند.

وی در پایان خحاطر نشان کرد: کار فرهنگی در مشهد باید با جریان غرب زده و جریان متحجر ضد انقلاب مرزبندی جدی داشته باشد.

مطالب بيشتر
  1. خدا کند فقط مذهب علیه مذهب نشود

    دیدگاه توسط یک شهروند درتاريخ 10 شهریور, 1394 10 شهریور, 1394 11:41 ق.ظ