به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

معاون فنی و عمران شهرداری مشهد: هیچ یکی از پروژه های شهرداری مشهد متوقف نشده و نمی شود

کد خبر: 13733 - 18 مهر, 1393

گروه مدیریت شهری: معاون فنی و عمران شهرداری مشهد در نشست خبری گزارش عملکرد یک ساله شهرداری مشهد گفت: حل معضل ترافیک با توسعه خطوط ریلی یکی از مهمترین رویکردهایی که حوزه فنی و عمران شهرداری مشهد آن را دنبال می کند.

حمید رضا نخعی افزود: در گذشته ساخت یک پل یا تقاطع اتفاق بسیار مهمی در شهر مشهد بود اما امروز این اقدامات یک سری فعالیت معمولی و روتین برای شهر مشهد است و ما به دنبال پروژه هایی با تکنولوژی بالا مانند توسعه قطار شهری رفته ایم.

وی تصریح کرد: امروز در شهر مشهد پل ها، تثاطع ها، پارک ها و تاسیسات شهری متولی دارند و  طبق برنامه بازدید می شوند و از آنها به نحوی مناسب نگهداری می شود.

نخعی ضمن بیان اینکه سازمان فنی و عمران شهرداری مشهد از امکانات خوبی در زمینه تکنولوژی برخوردار است، بیان کرد: 50 الی 70 درصد از امکانات سازمان فنی و عمران مشهد از بخش خصوصی تامین می شود و خوشحالیم که بخش خصوصی در مشهد دارای قدرت زیادی است.

معاون فنی و عمران شهرداری مشهد اظهار داشت: هیچ یکی از پروژه های شهرداری مشهد متوقف نشده و نمی شود زیرا همه این پروژه ها در قالب یک طرح جامع در شهرداری مشهد دنبال می شود.

وی خاطر نشان کرد: هیج پیمانکاری در خصوص پروژه های عمرانی شهرداری مشهد طلب قابل توجه ای از ما ندارد و شهرداری مشهد هیچ رقم سنگینی به کسی بدهکار نیست و پرداخت ها به صورت منظم انجام می شود.

نخغی ادامه داد: شهرداری مشهد در حوزه فنی و عمران در خصوص مسائل مالی و فراهم کردن تکنولوژی مورد نیاز هیچ مشکلی ندارد اما عمده مشکل ما در بسیاری از پروژه ها موضوع تملک است که گاها باعث شکل گیری پرونده های پیچیده حقوقی می شود.

وی همچنین از افتتاح تقاطع جانباز و بازگشایی مسیر بولوار آموزگار  تا عید غدیر خبر داد.

_____________

عکس خبر از : محمد زائرنیا عکاس پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد

مطالب بيشتر

بدون نظر