صفحه اصلی / علمی / نمایشگاه ایران کام ۲۰۱۴ مشهد گامی در جهت تقویت و توسعه تلاش الکترونیکی کشور
طراحی سایت در مشهد

نمایشگاه ایران کام ۲۰۱۴ مشهد گامی در جهت تقویت و توسعه تلاش الکترونیکی کشور

سرویس علمی: نمایشگاه کامپیوتر، تجارت الکترونیک ، اینترنت و ماشینهای اداری مشهد ( ایران کام ۲۰۱۴) و نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات در خراسان رضوی توسط شرکت بین المللی آرسا  از ۳ تا ۷ مهر ماه به مدت ۵ روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

در همین زمینه معاون فناوری اطلاعات پدافند غیر عامل کشور  با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه ایران کام ۲۰۱۴ در مشهد گفت: کشورهای جهان سعی می‌کنند به نوعی از تکنولوژی و تحول در فناوری به سود کشور خودشان استفاده کنند و ما باید با هوشمندی و هوشیاری از فضای سایبری استفاده کنیم.

محمدرضا فرجی‌پور باتوجه به برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی ایران کام ۲۰۱۴ توسط شرکت مدیریت رویداد و تجارت آرسا در خصوص حوزه فعالیت‌ سازمان پدافند غیر عامل اظهار کرد: حوزه وظایف ما تحت پوشش قرار دادن دستگاه‌های اجرایی و زیرساخت‌های حیاتی و حساس کشور است و کلیه اقدامات را انجام می‌دهیم تا کشور را در برابر حملات غیر مصلحانه دشمنان مصون داریم.

 وی با اشاره به این که کشورهای پیشرفته دنیا خدمات خود را در فضای سایبری ارائه می‌دهند گفت: برای ایجاد احساس و درک مشترک در فضای سایبری لازم است که مدیران و متخصصان و کارشناسان این عرصه وحدت ذهنیت در تعاریف پایه از این فضا داشته باشند.

 معاون فناوری اطلاعات پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه کشور ما دشمنان زیادی دارد و در برابر خطر سرقت اطلاعات قرار دارد تصریح کرد: ما ایرانی‌ها خوب می‌دانیم که هر تکنولوژی جدید که وارد بازار می شود مخصوصا از کشورهای بیگانه یک سری فرصت‌ها و یک سری تمهیداتی دارد.

 فرجی‌پور با اشاره به اینکه باید در حوزه فضای سایبری هم نهایت تلاش خود را بکنیم تا دشمنان ایران و اسلام را به چالش بکشیم، افزود: هر چند در عرصه سایبری به اندازه‌ی کشورهای دیگر پیشرفته نیستیم اما باید سعی کنیم از صنعت بومی استفاده کنیم.

 معاون فناوری اطلاعات پدافند غیر عامل کشور  با اشاره به اهداف پیش بینی شده در دومین نمایشگاه بین المللی ایران کام ۲۰۱۴ و تاثرات آن در تقویت و توسعه تلاش الکترونیکی کشور با برگزاری رویدادی تخصصی در مشهد گفت: ما به عنوان مسئول در بخش پدافند غیر عامل زمانی موفق هستیم که دشمنان هنگام سرقت اطلاعات به درب بسته بخورد یا سرقت اطلاعات از کشور آنقدر برایش هزینه داشته باشد که از اینکار منصرف شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *