صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / کوهستان پارک شادی نباید تغییر کاربری بدهد
طراحی سایت در مشهد

کوهستان پارک شادی نباید تغییر کاربری بدهد

گروه مدیریت شهری: موضوع آینده کوهستان پارک شادی مشهد همچنان مطرح است و خبرنگاران آن را پیگیری می کنند. چند وقتی است که روزنامه خراسان به طور جدی این پرونده را باز کرده است و آن را دنبال می کند.

چندی پیش «عابدین عابدی مقدم»، مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی، در پاسخ به سوال خراسان درباره تعطیلی مجموعه کوهستان پارک شادی به خراسان گفت: دلیل تعطیلی کوهستان پارک شادی پلمب آن توسط اداره کل استاندارد بوده است.وی می افزاید: این مجموعه در گذشته متعلق به شرکت شاهد شرق بود که به گمانم در حال حاضر به سازمان اقتصادی کوثر یا بانک دی واگذار شده است.

اما سه شنبه همین هفته بود که موضوع کوهستان پارک شادی مشهد به نشست خبری رئیس جدید شورای اسلامی شهر مشهد نیز کشیده شد. در این جلسه محسن انتظاری هروی رئیس شورای شهر ضمن بیان اینکه کوهستان پارک شاهد یکی از مکان های تفریحی و تاریخی شهر مشهد است و باید به دنبال ایجاد مراکز تفریحی باشیم، بیان کرد: کوهستان‌پارک شادی در اختیار بنیاد شهید است و نظر شورای اسلامی شهر مشهد این است که این فضا نباید تغییر کاربری پیدا کند و با هرگونه تغییر کاربری مخالف است.

وی ادامه داد: کاربری فعلی کوهستان‌ پارک شادی باید حفظ شود و شورای شهر قطعا اجازه ساخت پروژه‌های تجاری را نمی‌دهد.

رئیس شورای شهر مشهد در ادامه این نشست تأکید کرد: ما در شورای چهارم باید به نوعی حرکت کنیم که همدلی در ما بیشتر شود و هر استان یا شهری که مسئولان آن دست به دست هم دادند مشکلات را حل کردند و هرگاه مسئولان از هم فاصله گرفتند در نهایت مردم ضرر کردند. نباید کاری کنیم که مردم دچار مشکل شوند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *