به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 30 خرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

پیشنهادی که شهردار مشهد از آن استقبال کرد/شورای مشورتی خبرنگاران حوزه شهری برای مدیریت شهری

کد خبر: 12037 - 19 مرداد, 1393

گروه مدیریت شهری: شب گذشته جلسه شهردار مشهد با خبرنگاران حوزه شهری رسانه ها برگزار شد. در این جلسه صمیمی ابتدا مهدی رضوی کیا مسئول روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد به سخنرانی پرداخت و پس از آن شهردار مشهد دردقایقی کوتاه سخنرانی کرد.

سپس برخی از خبرنگاران حاضر در جلسه نقطه نظرات خود را مطرح کردند و شهردار مشهد و مسئول روابط عمومی و امور بین الملل در خصوص برخی از اظهارات، نظر خود را بیان کردند.

شهردار مشهد در این جلسه گفت: انتقاد باعث رشد و پیشرفت می شود اما نقد چهارچوبی دارد که مهمترین آن عنصر صداقت است که بین جوانان رسانه ای ما صداقات مشهود است.

وی در بخش دیگری از جلسه در خصوص موضوع ترافیک شهر مشهد گفت:شهرداری متولی امر ترافیک نیست، تصمیم را دیگران می گیرند و ما هم باید همراهی کنیم.

وی ادامه داد:مشکل مدیریت شهری عدم اجرا شدن برنامه ها است زیرا در قانون برنامه چهارم و  پنجم بر مدیریت یکپارچه یا واحد شهری تاکید شده  اما در مقام اجرا دولت ها این قانون را اجرا نکردند.

مرتضوی تصریح کرد:ما موضوع حمل و نقل را کنترل می کنیم و شهرداری نمی تواند در حوزه ترافیک طرح بدهد و اجرا نماید زیرا چنین اختیاری ندارد.

مرتضوی افزود: شورای ترافیک استان و شهرستان تشکیل می شود و راهنمایی و رانندگی هم ناظر بر تصمیمات شورا نظارت می کند و شهرداری هم موظف به اجرا است.

در بخش دیگری از جلسه موسوی زاده مدیر سایت خبری مشهد تریبون  با توجه به شناخت کامل خبرنگان حوزه شهری نسبت به موضوعات شهری، پیشنهاد ایجاد یک شورای مشورتی خبرنگاران حوزه شهری برای مدیریت شهری را به شهردار مشهد ارائه داد که شهردار مشهد و مسئول روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد هر کدام در سخنانی پیرامون این پیشنهاد اظهار نظر کردند و ضمن استقبال از این پیشنهاد پیگیری آن را مقرر نمودند.

1

2

مطالب بيشتر

بدون نظر