به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

یوسف امینی مطرح کرد/ تلاش اداره ارشاد برای اکران آثار جشنواره خوشنویسی رضوی به صورت حجم در سطح شهر مشهد

کد خبر: 11707 - 6 مرداد, 1393

گروه فرهنگی: یوسف امینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر مشهد در گفت و گویی اختصاصی با مشهد تریبون در خصوص جشنواره خوشنویسی رضوی به اظهار نظر پرداخت.

امینی به خبرنگار ما گفت:دوازدهمین جشنواره خوشنویسی رضوی با هدف استفاده از هنر خوشنویسی برای معرفی مفاهیم رضوی به جامعه برگزار می شود.

وی ادامه داد: برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره با  انجمن خوشنویسی، آموزشگاه های هنری و هنرمندان این رشته تعاملات خوبی داشته ایم و رسانه ها با کمک خود می توانند نقش بی بدیلی در افزایش کیفیت برگزاری این جشنواره داشته باشند.

امینی ضمن بیان اینکه در اختتامیه این جشنواره از پیشکسوتان رشته خوشنوسی تقدیر به عمل خواهد آمد، افزود: آثار برتر این جشنواره را با هماهنگی که با اداره پست صورت گرفته است در قالب تمبر منتشر می کنیم، ضمنا در دهه کرامت تلاش داریم تا با هماهنگی شهرداری این طرح ها را در پل گالری های سطح شهر اکران کنیم که به نظر می رسد شهرداری استقبال نماید.

امینی تصریح کرد: بنا داریم آثار برتر را در چند نگارخانه همزمان با دهه کرامت به نمایش در آوریم و این آثار در قالب تایپ و گرافی به صورت حجم در سطح شهر اکران شوند که امیدواریم شهرداری برای فضاسازی شهری از این آثار استفاده نماید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد در پایان خاطر نشان کرد: از سایت خبری  مشهد تریبون که یک تنه خوب به پیش می رود تشکر می کنم و این رسانه می تواند الگوی خوبی برای سایرین شود.

مطالب بيشتر

بدون نظر