به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

سعید سرابی:برقراری ستاد‌های ویژه برای دهه کرامت به مدیران دستگاه‌ها ابلاغ خواهد شد

کد خبر: 10760 - 20 تیر, 1393

گروه فرهنگی : سید سعید سرابی در نشست شورای هماهنگی برگزاری جشن های دهه کرامت که در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، اظهارکرد: برنامه های امسال باید با رفع بعضی ایرادات از سال گذشته باشکوه تر برگزار شود و بر اساس مصوبه شورای عالی سیاستگذاری، فعالیت ها باید با محوریت مردم انجام شود.

وی تصریح کرد: سبک زندگی رضوی، به ویژه با تاکیدی که مقام معظم رهبری به این سبک زندگی که بهترین شیوه است، امسال هم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره بر این که ابداع و خلاقیت در برنامه ها باید مورد توجه قرار بگیرد، بیان کرد: شادی و نشاط در برنامه‌ها، پرهیز از روزمرگی، توجه به فضاهای مجازی برای جذب بیشتر مخاصبان باید در راس برنامه‌ها قرار گیرد.

سرابی افزود: برقراری ستاد‌های ویژه برای دهه کرامت به مدیران دستگاه‌ها ابلاغ می شود و تاکید بر تشکل ستاد ویژه‌ها در بخش‌های و سازمان‌های مختلف از جمله ستاد روستایی، بانوان، نیروهای مصلح، علمیه است.

وی با تاکید بر تشکیل ستاد ویژه در شهرستان‌ها،گفت: سال گذشته، ستاد ویژه در سه شهرستان بسیار خوب عمل کردند که از آنها تقدیر شد و امسال توجه به ستاد ویژه در شهرستان‌ها و بویژه در روستاها در راس امور قرار دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به برخی مشکلات در برنامه گلباران حرم مطهر رضوی در سال گذشته، عنوان کرد: امیدواریم امسال با هماهنگی بهتر بین هیئت‌های مذهبی، شورای هماهنگی تبلیغات و آستان قدس رضوی زمان برگزاری مراسم گلباران حرم رضوی مناسب‌تر از سال گذشته برگزار شود.

سرابی با بیان این که این جشن‌ها از گذشته‌های دور توسط مردم برگزار می‌شده است، اظهار کرد: آذین بندی و چراغانی شهر که توسط شهرداری برگزار میشود باید بهتر و باشکوه‌تر از همیشه باشد تا شان شهر مقدس مشهد و بارگاه رضوی حفظ شود.

 

مطالب بيشتر

بدون نظر