پیشنهاد امروز
صفحه اصلی / تئاتر / صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون آغاز به کار کرد/ توسعه محتوایی در نبود حداقل های مادی!
طراحی سایت در مشهد

صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون آغاز به کار کرد/ توسعه محتوایی در نبود حداقل های مادی!

مدیریت: عید شعبان است و افتتاح صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون را اعلام می کنیم. مشهد تریبون از آبان ۹۲ شروع به کار کرد و انصافا در عرصه اطلاع رسانی فعالیت هنری به ویژه تئاتر کم نگذاشت.

با توجه به افتتاح صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون ذکر چند نکته خالی از لطف نیست .

اول، پوشش اخبار تئاتر توسط مشهد تریبون به قدری گسترده بود که ایجاد یک چنین صفحه ای را می طلبید و اینکه اخبار و اطلاعات تئاتر شهر مشهد به صورت اختصاصی و کاملا مجزا در صفحه ای اختصاصی قرار بگیرد. این امر موجب آن می شود تا لینک این صفحه  همواره در دسترس علاقه مندان به این هنر باشد.

دوم؛ توسعه در مدیریت رسانه ها امری است مهم و مدیران موفق همواره به فکر افزایش نفوذ رسانه خود هستند و توسعه محتوایی همواره یکی از روش های مدیریت توسعه در رسانه ها بوده است. این توسعه زمانی رخ می دهد که مجموعه از لحاظ اعتباری و امکانات دارای حداقل های لازم و پشتیبانی کافی بوده و در چنین شرایطی می توان به توسعه فکر کرد. مشهد تریبون در نظر دارد به غیر صفحه تئاتر، صفحات مختلفی برای رشته های مختلف هنری و فرهنگی در سطح مشهد ایجاد کند تا از این طریق دایره مخاطبین خود را افزایش دهد. اما چندجمله به عقب بر می گردیم. توسعه زمانی رخ می دهد که مجموعه از لحاظ اعتباری و امکانات دارای حداقل های لازم و پشتیبانی کافی بوده، اما سایت خبری تحلیلی مشهد تریبون دارای حداقل های لازم نیست! این مجموعه تا به امروز حتی یک ریال نیز از سازمان ها یا ادارت مختلف دریافت نکرده است و هزینه های میلیونی این مجموعه کاملا شخصی بوده و با توجه به مشکلات شدید مالی ممکن است این توسعه یا حتی بدون توسعه محتوایی این رسانه قادر به ادامه فعالیت نباشد. اما با همه اینها مدیریت جوان این رسانه کاری را می کند که در علم مدیریت کاملا محکوم است، مجموعه ای که از لحاظ مالی مشکلات فراوان دارد به سمت توسعه می رود!

سوم، صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون تزئینی نیست و باید مدام به روز گردد.این صفحه وظیفه دارد تا با دیدگاهی کلان به مسائل تئاتر شهر بپردازد و مسئول این صفحه با دوری از مسائل سطحی در جهت پیشرفت تئاتر شهر خواهد کوشید.

چهارم، از تمامی هنرمندان این عرصه و مدیران مربوطه تقاضای یاری و همکاری داریم. قطعا بدون این همکاری نتیجه لازم حاصل نمی شود.این صفحه در ابتدای کار قطعا دچار مشکلات زیادی خواهد بود و باید به تدریج به جایگاه حقیقی خود برسد، لذا از تمامی پیشنهادات شما استقبال می کنیم و امیدواریم تا با کمک تک تک شما قدمی در راستای پیشرفت تئاتر مشهد برداریم.

آدرس صفحه رسمی تئاتر مشهد تریبون :            theater.mashhadtribune.com

با سپاس – مدیریت مشهد تریبون

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. سلام ببخشید ازتون خواهش میکنم برای بازیگری کمکم کنید به کمکتون نیاز دارم خواهش میکنم من ۱۶سالمه خیلی زیاد به بازیگری علاقه دارم میخوام برای بازیگری تست بدم ولی باید توی صداوسیما پارتی داشته باشم خواهش میکنم ازتون کمکم کنید شما بگید چیکارکنم اسمم مریمه
    میتونید ادرس کلاسهاتون که داخل مشهد بگید تا بیام ؟؟میشه هزینه شو هم بهم بگید؟؟؟؟؟؟؟ چون اخه بابای من یه جانبازه
    maryam1392_16@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *