به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

شهردار مشهد:غول ساخته‌اند و اسم داماد و پسرشان را بر روی برج‌ها گذاشتند، این که نشد مدیریت جهادی

کد خبر: 9433 - 12 خرداد, 1393

گروه مدیریت شهری:  سید صولت مرتضوی  در جریان برگزاری مراسم معارفه شهردار جدید منطقه ثامن گفت: با تعامل سازنده و همکاری تنگاتنگ با مسوولان آستان قدس رضوی هر چه سریعتر پروژه بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر رضوی را ساماندهی می‌کنیم.

شهردار مشهد در بخش دیگری از صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه بنا ندارم وارد حاشیه‌ها شوم، اظهار کرد: اگر بنا باشد من مرتضوی برای پسر و نوه و نتیجه و نبیره‌ام پروژه‌ای در این طرح تعریف کنم، صد سال دیگر نیز به نتیجه نمی‌رسیم.
مرتضوی ادامه داد: غول ساخته‌اند و اسم داماد و پسرشان را بر روی برج‌ها گذاشتند این که نشد مدیریت جهادی. اتفاقا مجلس طرح خوبی تصویب کرده تا لیست دارایی‌های مدیران و خانواده‌هایشان مشخص شود و با اجرا شدن این مصوبه اولین کسی که برای اعلام دارایی اش وارد قوه قضائیه می‌شود، بنده هستم.

شهردار مشهد در ادامه عنوان کرد: این چه بلایی است که سر مردم آوردید؟ کوخ را تبدیل به کاخ کردید. همه ناراضی هستند. چندی پیش در جلسه‌ای مردم بسیار گلایه‌مند بودند. البته چندان وارد جرئیات آن نمی‌شوم. اما اگر زمانی لازم باشد، به فضل الهی وارد خواهیم شد.
مرتضوی با اشاره به اینکه قریب به 30 سال است در نظام جمهوری اسلامی ایران مدیر بودم، گفت: هیچ دلبستگی به پست و مقام ندارم و زمانیکه سمت شهردار مشهد را به بنده پیشنهاد کردند، گفتم 50 نفر دیگر را می‌شناسم که از عهده کار برمی‌آیند و معرفی می‌کنم. حتی روز رای‌گیری در شورای شهر نیز عنوان کردم اگر هر کدام از اعضای شورا حجتی ندارد که به بنده رای دهد، مسوولیتش بر گردن خودش است.
شهردار مشهد تاکید کرد: بر اینکه برای خدمت آمده‌ام و هرکه خادم امام رضا(ع) و مردم است، ما نیز نوکرش هستیم.

مطالب بيشتر

بدون نظر