به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : شنبه 27 آبان 1396
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

گالری «فرهنگ میزبانی» برای اولین بار در مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید مشهد

کد خبر: 9349 - 11 خرداد, 1393

 گالری مشهد تریبون : مدیرامور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد از برگزاری گالری «فرهنگ میزبانی» در مجتمع‌های تجاری و مراکز خرید در سطح شهر خبر داد.

 احسان ثانوی با اشاره به اینکه برگزاری گالری «فرهنگ میزبانی» برای اولین بار در مشهد برگزار می‌شود، اظهار داشت: این طرح با هدف تقویت و گسترش فرهنگ میزبانی در بین کسبه برگزار می‌شود.

 وی افزود: ترویج فرهنگ میزبانی در بین کسبه از طریق پوسترها و توزیع کتب «فرهنگ میزبانی» و «مهمانان شهر بهشت» صورت می‌گیرد.

 مدیرامور فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد اظهار داشت: اطلاع رسانی طرح «فرهنگ میزبانی» برای بالغ بر 9 هزار کسبه در مجتمع های تجاری سطح شهر ارائه می‎شود.

 وی با بیان اینکه 28 مجتمع تجاری در این طرح قرار گرفته است، گفت: مجتمع تجاری الماس شرق، جنت، گوهرشاد، وصال، زیست خاور، بازار بزرگ فردوسی، مجتمع تجاری آسمان و بازار بزرگ مرکزی از جمله مجتمع‌های تجاری است که در این طرح قرار گرفته است.

 وی گفت: 30 پوستر برای اطلاع رسانی به شهروندان در سطح شهر ارائه شده است.

 ثانوی با اشاره به اینکه این طرح از اول خرداد ماه جاری برگزار شده است، گفت: طرح «فرهنگ میزبانی» تا تیر ماه جاری ادامه خواهد داشت و هر مجتمع با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز فرهنگی در بین کسبه به کار خود پایان می‌دهد.

 

مطالب بيشتر

بدون نظر