صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محسن پهلوان بزرگترین مجموعه ساختمانی ایران را به سرانجام می رساند
طراحی سایت در مشهد

محسن پهلوان بزرگترین مجموعه ساختمانی ایران را به سرانجام می رساند

گروه مدیریت شهری: محسن پهلوان، مالک پدیده شاندیز، با پروژه های ساختمانی در ایران و افغانستان بزرگترین پروژه های ساختمانی ایران را در اختیار دارد.
او چندی پیش موفق شد امتیاز نصب بیلبورد در افغانستان را بدست آورد. محسن پهلوان مجوز نصب ۴۵۰ بیلبورد در افغانستان را از هفت وزیر دولت کرزای گرفت و تقریبا بخش بزرگی از دارایی هایشان را به افغانستان برد.

اصلی ترین پیروزی مالی پهلوان در افغانستان هم به تاسیس شرکت پیمانکاری ساختمانی مربوط بود، شرکتی که ۴۰ درصد سهام آن به پهلوان، ۳۰ درصد به آستان قدس رضوی و ۳۰ درصد به دولت افغانستان تعلق دارد.
او ۲۱ روز از ماه را در افغانستان سپری می کند تا بزرگترین شرکت ساختمانی کشوری باشد که بیش از هرکالایی به ساختمان نیاز دارد.
او مالک رستورانی به مساحت ۴ هزار متر مربع در افغانستان نیز است. در صورتی که ساخت شهرک پدیده شاندیز به پایان برسد، پهلوان بزرگترین مجموعه ساختمانی ایران را به سرانجام رسانده است.پهلوان به طور همزمان مدیریت و مالکیت ۷ شرکت بزرگ در ایران را برعهده دارد. بزرگترین مجموعه او، شرکت بین المللی کیش در حوزه توریسم و تامین تجهیزات صنعتی ثبت شده است. بازار کیش با مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ متر نیز در مالکیت این شرکت قرار دارد. همچنین پروژه ساخت بزرگترین لنگر کشتی به وزن ۱۱۵ تن و ارتفاع ۲۷ متر نیز به این شرکت واگذار شده است.

شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز دیگر مجموعه او، در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار و با زیربنایی بیش از یک میلیون متر ساختمان سازی می کند.

شرکت پدیده پارسیان توس با هدف فعالیت های تجاری و بازرگانی رستوران تهران را با مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متری افتتاح ساخته است. شرکت بین المللی تجارت الکترونیک پدیده کیش هم با هدف مطالعه و تحقیقات توسط هلدینگ تحت مدیریت پهلوان ایجاد شده است. شرکت آریا دوام ساز شرق نیز یکی دیگر از مجموعه های ساختمان سازی پهلوان به شمار می آید. شرکت شهربازی پدیده شاندیز هم تنها مجموعه اینگونه در ایران است که فعالیت در زمینه تاسیس و احداث شهرهای بازی را برعهده دارد. آخرین محاسبات سرمایه های مجموعه پدیده شاندیز را ۵۲۰ میلیارد ریال برآورد کرده بود. اما شرکت طی سال های گذشته تمامی فعالیت های خود را توسعه داده و این عدد به نرخی بیش از این حدود رسیده است. البته ثروت افغانستان پهلوان را نیز باید به این عدد اضافه کرد.

طراحی سایت در مشهد

۲ نظرات

  1. سلام به همه خوانندگان گرامی پس از این همه صحبت های پخش شده در تلوزیون و خبر های رسانه ها تصمیم گرفتیم امروز سه شنبه بیست و سه دی سری به شهر رویایی پدیده بزنیم پس از اینکه وارد پارکینک رایگان شدیم اولین چیز پیست اسکی روی یخ جلب توجه کرد که مردم را در صف دیدیم به نوبت وارد ان میشدند گشتی در شهر رویایی زدیم واقعا چه ابهتی داشت انگاه پس از خواندن نماز به هارپر مارکت رفتیم وصف چنین جایی را در دبی و کشور های حاشیه خلیج فارس شنیده بودم جای شما خالی نزدیک دویست هزار تومان خرید کردیم و صد هزار تومان هم جایزه برنده شدیم چقدر دختر و همسرم ذوق کرده بودند غرور ملی سر تا پای ما را گرفته بود به فکر رفتم چرا باید جلوی کار چنین شرکتی را بگیرند به یقین میتوانم بگویم تا حالا حتی یک نفر از مردم هم از پدیده شاکی نبودند پس چرا عده ای مهربان تر از مادر به اسم حمایت از مردم چند هفته است که از زمین و اسمان بر علیه این شرکت تبلیغات منفی میکننند حالا فهمیدم چرا کشورهای عربی که ما خودمان را از آنها متمدن تر مید انیم و برای انها لقب سوسمار خور گذاشتیم این قدر از نظر اقتصادی از ما پیشرفته ترند انهایی که مکه تشرف پیدا کردند میدانند هنوز قیمت اجناس مثل نوشابه چندین دهه تغییر نیافته چرا باید قیمت ها در کشور ما دقیقه بزند امروز دلیلش را فهمیدم هر چه که دشمنان خارجی با پایین آوردن قیمت نفت میخواهند اقتصاد ما را فلج کنند از داخل خودمان هم جلوی پیشرفتمان را میگیریم پروژه ای به این ابهت که باعث افتخار شهر های ماست چند هفته است که توسط عوامل دشمنان که نمی خواهند اقتصاد ما پبشرفت داشته باشد نشانه رفته از روزنامه ها گرفته تا صدا و سیما بله حالا متوجه شدم

  2. شک ندارم از عوامل خود پدیده ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *