به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : چهارشنبه 4 مهر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

100 هزار تومان جریمه/خودروهایی که در پیاده رو پارک کنند، نقره داغ می شوند

کد خبر: 8095 - 9 اردیبهشت, 1393

گروه مدیریت شهری: رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه کمیسیون حمل و نقل شورا که به بررسی و اعلام نظر پیرامون لایحه شهرداری در خصوص دریافت حق‌الارض از مالکان خودروهای پارک شده در پیاده‌رو‌ها اختصاص داشت اظهار کرد: بر اساس لایحه ارسالی به شورای شهر، به شهرداری مشهد اجازه داده می‌شود برای پیشگیری از پارک خودرو‌ها در پیاده‌رو‌های سطح شهر و همچنین برخورد با مالکان خودروهای پارک‌شده در مقابل منازل، بنگاه‌ها و مغازه‌ها مبلغ یک صد هزار تومان به عنوان حق‌الارض از مالکان خودرو‌ها دریافت شود و باید یک ماه قبل از اجرای این موضوع اطلاع‌رسانی کند. 

وی ادامه داد: باید با طی مراحل قانونی چگونه نحوه وصول حق‌الارض مشخص و به اطلاع شهروندان برسد. 

معاون خدمات و محیط زیست شهرداریی شهرداری مشهد در این خصوص گفت: یکی از نارضاینی‌های شهروندان پارک خودرو‌ها در پیاده‌رو‌ها است که مانع رفت‌و‌آمد راحت شهروندان ‌می‌شود و این موضوع مصداق کامل صد معبر است. 

خلیل ا… کاظمی ادامه داد: پیشنهاد معاونت خدمات شهری این است که با اطلاع‌رسانی در بازه یک ماهه به شهروندان اعلام شود که اگر خودروهای خود را در پیاده‌رو پارک کنند مشمول جریمه خواهند شد.

مطالب بيشتر
  1. به وبلاگ من سری بزنید من از 12 سال پیش کلی قوانین به سازمانهای مختلف دادم هر کدام را که توانستند به نفع خودشان تغییر دهند , دادند و اجرا کردند و باقیش موند من اونموقع براشون نوشتم تا شهر ها هنوز گسترده نشده اند باید پار کینگ بسازید

    دیدگاه توسط عباس نقی پور درتاريخ 9 اردیبهشت, 1393 9 اردیبهشت, 1393 11:39 ب.ظ

  2. چه کسی قراره جریمه رو بنویسه؟

    دیدگاه توسط مجید درتاريخ 9 اردیبهشت, 1393 9 اردیبهشت, 1393 11:40 ب.ظ

  3. هموطور …. هر کی بنویسه

    دیدگاه توسط سجاد درتاريخ 9 اردیبهشت, 1393 9 اردیبهشت, 1393 11:40 ب.ظ