صفحه اصلی / سیاسی / گزارشی از تجمع جمعی از مردم مشهد در مقابل کنسولگری پاکستان برای اعتراض به وضعیت مرزبانان ربوده شده+ تصاویر
طراحی سایت در مشهد

گزارشی از تجمع جمعی از مردم مشهد در مقابل کنسولگری پاکستان برای اعتراض به وضعیت مرزبانان ربوده شده+ تصاویر

گروه سیاسی : امروز ۷ فروردین ماه ۱۳۹۳ جمعی از مردم مشهد در اعتراض به وضعیت مرزبانان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش العدل که در پاکستان حضور دارد، در مقابل کنسولگری این کشور در مقابل باغ ملی مشهد تجمع کردند و مراتب اعتراض خود را به صورت کاملا مسالمت آمیز با سر دادن شعارهایی بیان کردند.

این برنامه مردمی با تعدادی حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفر که کاملا به صورت خودجوش برگزار گردید از ساعت ۱۵ آغاز شد و نیروی انتظامی نهایت همکاری را با تجمع کنندگان در راستای برگزاری یک تجمع مسالمت آمیز ابراز داشت.

در ابتدا مردم در مقابل  ورودی باغ ملی تجمع کردند و شعارهایی دادند و کم کم مردم به میله های وسط خیابان امام خمینی در مقابل کنسولگری رسیدند.

در این برنامه برادر و مادر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده به نام سجاد زوهانی حضور داشتند و برادر و مادر این مرزبان دقایقی برای مردم صحبت کردند.

تجمع کنندگان در این برنامه تصاویر مرزبانان را در دست داشتند و با نوشتن شعارهایی همچون “سرباز وطنم را آزاد کنید”  بر روی برگه هایی اعتراض خود را نشان می دادند.

این برنامه با شعارهایی همچون پاکستان ننگت باد، مسئولین داخلی پیگیری پیگیری، پاکستان حیا کن سربازم رو رها کن همراه بود و  این تجمع در ساعت ۱۶:۰۵ به پایان رسید.

شما در ادامه می توانید تصاویری از این تجمع را ببینید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

  19

طراحی سایت در مشهد

۵ نظرات

  1. با سلام،واقعا درود به شرف مشهدی ها،انشاالله به خواست خداوند هر چه سریعتر ازاد شوندو ممنون به خاطر این گزارش به موقع و عالی

  2. کسانی که فریاد مرگ و ننگ میدهند خواستار صلح نیستند
    چرا از شعار “پاکستان کمک کن سربازمو ازاد کن ”
    حرفی نمیزنید

  3. خیلی جالبه جمشید دانایی فر شهید شده ولی مردم تو عکس جای رامین حضرتی رو توی عکس خالی گذاشتن!!! دوباره نگاه کنید متوجه میشید / سوای اینکه باز دمشون گرم که رفتن !

  4. ضمن همدردی با خانواده شهید دانائی قر و خانواده های گروگان های سرباز و تایید تجمع اعتراضی مقابل کنسولگری پاکستان ، مردم شریف لطفا از شعارهای مرگت باد ،، ننگت باد ، جیا کن اگیدا خودداری کنند و از شعارهای با بار مثبت و مدنی اعتراض شان را اعلام کنند تا زمینه تعامل و همکاری در حل این بجران ایچاد شود

  5. ممنون از اطلاع رسانی شما. به امید شنیدن خبر ازادی بقیه سربازهای گروگان گرفته شده کشورمون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *