به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

نگاهی به نمایشگاه عکس ایلیا قربانی با عنوان ” صدای پای او با باد زمستان “

کد خبر: 6022 - 24 اسفند, 1392

گالری مشهد تریبون : از 23 اسفند ماه نمایشگاه عکس ایلیا قربانی در گالری آبان مشهد واقع در خیابان وکیل آباد 9 شروع به کار کرده است.

ایلیا قربانی متولد 1365 است که تحصیل در رشته عکاسی در آکادمی هنر تهران را ناتمام گذاشت و با گذراندن دوره های آموزشی نزد عباس کیارستمی به ادامه یادگیری عکاسی پرداخت.او سپس به مدت 4 سال عکاسی فیلم را در فیلم هایی چون عیار 14 پرویز شهبازی تجربه نمود. او شرکت در نمایشگاه گروهی عکس جیات وحش فرهنگسرای ارسباران تهران را در رزومه خود دارد.

در این مجموعه ایلیا قربانی بیشتر با گرایش انتزاعی و مینیمال(موجز گرا) به عکاسی پرداخته و با این تصاویر که حاصل بازتاب نور بر سطوح آشنا و واقعی است، مخاطب را به طور مستقیم به جهان واقع ارجاع نمی دهد.

تصاویر این نمایشگاه بیننده را وا می دارد تا در جستجوی معادلی برای اجزاء بصری آن، در جهان واقعی بپردازد. از ویژگی های منحصر به فرد عکس های ایلیا قربانی، تاکید بر بافت و فرم در تصویر، نوع ترکیب بندی و انتخاب سوژه های کلی در عکاسی با زاویه دید نامتعارف به جای جزئی گرایی در عکس های آبستره است.

گفتنی است این نمایشگاه تا 27 اسفند ماه ادامه دارد و علاقه مندان می توانند در بین ساعت 17 الی 21 از این نمایشگاه بازدید نمایند.

شما در ادامه می توانید تصاویری از این نمایشگاه را ببینید.

1

2

3

4

5

6

7

8

________

اخبار تمامی گالری های هنری مشهد را از صفحه گالری مشهد تریبون و از  اینجا بخوانید.

_______

مطالب بيشتر

بدون نظر