به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : یکشنبه 31 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

رویدادی برای عاشقان فناوری/ روشن شو برای دومین بار در مشهد برگزار می شود

کد خبر: 4942 - 4 اسفند, 1392
گروه علمی : روشن شو یك رویداد برای عاشقان فناوری است كه در بیش از 100 شهر جهان برگزار می شود و برای دومین بار در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. رویداد قبلی روشن‌شو در آذر ماه برگزار شد که استقبال خوبی از آن به عمل آمد.
در این رویدادها سخنرانان در مورد موضوعات شخصی یا حرفه ای مورد علاقه خود سخن می گویند. هر ارائه به طور خودكار در عرض 7 دقیقه تمام می شود و سخنران باید ارائه خود را به طور كوتاه در عرض این 7 دقیقه بطور خیلی هیجان‌انگیز بیان كند.هدف تیم برگزار کننده روشن شو فراهم آوردن فضایی برای تبادل افکار و شبکه سازی است.
در رویداد روشن‌شو یک بازی هیجان‌انگیز هم بین شرکت‌کننده‌ها انجام می‌شود که در آن خلاقیت و کار تیمی افراد به چالش کشیده می‌شود و جوایز قابل توجهی هم برای گروه‌های اول تا سوم در نظر گرفته شده است.
محور این رویداد برپایه اشتراك‌گذاری تجربیات حرفه ای و زندگی‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگیز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد بوده، سخنرانان از قبل اعلام آمادگی کرده و پس از ارزیابی و تایید می‌توانند در رویداد سخنرانی خود را انجام دهند. این رویداد همچین در شهرهای تهران و اصفهان نیز برگزار شده است .

دومین روشن‌شو مشهد در تاریخ پنج‌شنبه 8 اسفند در محل هتل لاله از ساعت 5 شروع خواهد شد.

 

مطالب بيشتر

بدون نظر