به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : دوشنبه 4 تیر 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

گلزاده گریمور مشهدی فیلم اشباح: مردم مشهد به دلیل اسم مهرجویی از اشباح استقبال می کنند

کد خبر: 4538 - 25 بهمن, 1392

سرویس سینما: امید گلزاده گریمور مشهدی فیلم اشباح داریوش مهرجویی است که این فیلم  فردا در مشهد اکران می شود. امید از سال 70 وارد عرصه گریم در سینما شده است و تاکنون با گریمور های مطرح ایران از جمله، مهری شیرازی، بابک شعاعی و عبدالله اسکندی کار کرده و در پروژه اشباح مهرجویی در کنار مهین نویدی مسئولیت این پروژه را بر عهده داشته است. با امید گلزاده  به بهانه اکران فیلم اشباح در مشهد گفت و گویی داشتیم.

گلزاده در خصوص فیلم اشباح به خبرنگار ما گفت:

به نظر خیلی ها اشباح، از چند اثر آخر مهرجویی بهتر است و نظرات مثبتی زیادی در خصوص این فیلم وجود دارد.لوکیشن های این فیلم بیشتر در زیبادشت کرج بود و تقریبا حدود 20 یا 25 روز پیش فیلمبرداری این فیلم به پایان رسید.

وی در خصوص گریم های این فیلم افزود:

در این فیلم ما دو موقعیت گریم داشتیم. یک موقعیت مربوط به بازه زمانی 25 تا 30 سال پیش بود و بازه زمانی دیگر به سال 88 یا 87 مربوط می شد. این فیلم یک فلاش بک به عقب دارد و همین مسئله باعث می شود که ما دو نوع گریم داشته باشیم. ملیکا شریفی نیا و مهتاب کرامتی را ما در این فلاش بک جوان کردیم و در زمان حال هم آنها را 25 تا 30 سال پیر کردیم. هنگامه حمید زاده هم در زمان حال نقش دختر ملیکا شریفی نیا را بازی کرده که هر دو در جشنواره امسال درخشیدند.

گلزاده در پاسخ به این سوال که چه استقبالی از این فیلم مهرجویی در مشهد می شود، گفت:

اشباح ساخته مهرجویی است.کارگردانی که تاثیرگزارترین کارگردان سینمای ایران است و هرکاری که ایشان بسازد از اعتبار بالایی برخوردار است و قطعا مردم مشهد به دلیل اسم آقای مهرجویی از این فیلم استقبال خوبی می کنند.

وی در پایان در خصوص وضعیت سینمای مشهد بیان کرد:

پتانسیل بچه های مشهد در سینما بالا است. اما خیلی از افرادی که در مشهد کار می کنند باید کاذب خود را کنار بگذارند. یک غرور کاذبی بین برخی از بچه های سینمای مشهد وجود دارد که این اصلا خوب نیست و تا این غرور از بین نرود پیشرفتی هم حاصل نمی شود. من هم در هرجایی که بتوانم و نیاز مشهد به بچه های مشهد کمک خواهم کرد.

مطالب بيشتر

بدون نظر