به وب سایت خبری مشهد تریبون خوش آمدید
امروز : سه شنبه 23 مرداد 1397
اینجا تریبون شهر مشهد است/ برای تبلیغات و اسپانسرینگ همین حالا تماس بگیرید.

نگاه انسان دوستانه عکاسان مشهدی به اتاق بازی کودکان مبتلا به بیماری های خونی

کد خبر: 1016 - 26 آبان, 1392

گروه اجتماعی: یک نمایشگاه مملوء از احساس، نمایشگاهی که بر اساس حرکت احساسانه عکاسانه شهر من و تو از دیروز در نگارخانه آرتین دایر گردید.عکاسانی که همواره دل در گرو بهبود سلامت جامعه داشته اند و این نمایشگاه فروش عکس را با نام دیوار بهشت برگزار کردند تا عواید آن صرف کلاس های آموزشی تفریحی کودکان مبتلا به بیماری های مزمن خونی شود.

موسسه مردم نهاد آوای رهایی پرنیان برگزار کننده این نمایشگاه است و  آثار این نمایشگاه را سرکار خانم فرشته کاملان گردآوری کرده اند. 36 عکاس در این نمایشگاه خیرخواهانه شرکت کرده و نگاه احساسانه خود را برای کمک به اتاق بازی کودکان مبتلا به بیماری های خونی اهدا کردند.

آرش اسلامی، مدیر عامل موسسه آوای رهایی پرنیان است. موسسسه ای که باعث و بانی این حرکت انسان دوستانه شده است. او در خصوص این نمایشگاه به خبرنگار مشهد تریبون اینگونه می گوید: ما این نمایشگاه را برای کمک به یک پروژه خاص برگزار نمودیم. در واقع ما در بخش هماتولوژی بیمارستان دکتر شیخ، یک اتاق بازی مخصوص کودکان مبتلا به بیماری های مزمن خونی ایجاد کرده ایم. حدودا 2 ماه درگیر این پروژه بوده ایم و این نمایشگاه را ایجاد کردیم تا بخشی از هزینه های این پروژه را جبران کنیم.

آرش اسلامی همچنین در خصوص پیش بینی میزان فروش نمایشگاه می گوید: پیش بینی ما حدودا فروش 10 یا 11 میلیون تومان است و امیدواریم بتوانیم با فروش بیشتر کمک بیشتری به بچه های مبتلا به بیماری های مزمن خونی انجام دهیم.

1گفتنی است هماتالوژی، بخش مرتبط با کودکان مبتلا به بیماری های مزمن خونی در  بیمارستان دکتر شیخ است.ساخت این مکان به عنوان اولین اتاق بازی بیمارستانی استاندارد و مجهز در شرق کشور می تواند نقطه شروعی برای بهبود کیفیت روحی فضای بیمارستان ها بشود.

از این رو از علاقه مندان دعوت می شود تا با خرید عکس از این نمایشگاه به سهم خود یاور کودکان بیمار و هموطن خود باشند.این نمایشگاه تا 28 آبان ماه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر میزبان  قدم های با برکت شما خواهد بود.

آدرس نگارخانه آرتین محل برگزاری نمایشگاه : احمد آباد – خیابان قائم- نبش قائم 11 – پلاک 33

24  

مطالب مرتبط:

نگاهی به نمایشگاه “چون فقط ” مریم سادات/ هنرمندی که زیبایی درونی زن را به تصویر می کشد!

نگاهی به نمایشگاه عکس امید سریری در جهاد دانشگاهی مشهد / عکاسی که به ثبت مکان های عاری از جذابیت می پردازد

۱۷ آبان صورت گرفت؛ بازدید جمعی از هنرمندان، هنر دوستان و نیکوکاران جوان مشهدی از آسایشگاه معلولین شهید بهشتی

مطالب بيشتر

بدون نظر